از مراسم ۱۳ اکتبر آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم

از مراسم ۱۳ اکتبر آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم

به گزارش اپل اینسایدر در دومین مراسم پاییزه اپل که های اسپید (Hi, Speed) نام دارد انتظار می رود مدل های جدید آیفون ۱۲ و چند محصول دیگر رونمایی شوند. در مراسم ۱۵ اپل آیپد ایر ۴ و اپل واچ ۶  و اپل واچ اس ای را معرفی نمود. با اعلام مراسم دوم همه گمانه زنی ها به سمت محصولات اصلی یعنی آیفون های جدید می باشد. این مراسم به احتمال زیاد به صورت آنلاین  و بدون حضار صورت می گیرد.

احتمال زیادی وجود دارد که این مراسم نیز همان روال مراسم قبلی ۱۵ سپتامبر را داشته باشد و  مدل های آیفون ۱۲ در این مراسم رونمایی شوند. بر اساس شایعات ۴ مدل مورد انتظار است. آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مکس، آیفون ۱۲ پرو  و آیفون ۱۲ پرو مکس.

اما بر اساس برخی شایعات آیفون ۱۲ ممکن است با نام آیفون ۱۲ مینی نام گذاری شود. صرف نظر از نام گذاری ها،  مدل های آیفون ۱۲ دارای اندازه های ۵.۴ اینچی ، ۶.۱ اینچی با صفحه نمایش اولد، اما مدل های پرو دارای اندازه صفحه نمایش ۶.۱ و ۵.۴ اینچی می باشند. این مدل ها دارای صفحه نمایش پیشرفته پرو موشن ۱۲۰ هرتز و تراکم رنگ ۱۰ بیتی می باشند.

در بخش پشتی سیستم دوربین دوتایی یا سه تای وجود دارد. مدل های پایه آیفون ۱۲ دارای دو دوربین ۱۲ مگا پیکسلی واید و اولترا واید می باشند. اما مدل های پرو علاوه بر این دو دارای لنز تله فوتو نیز می باشند. مدل های پرو ممکن است مانند آیپد پرو دارای حس گر لیدار باشند که برای ردیابی عمق تصویر بکار می رود.

این حس گر در عکس برداری و تکنولوژی AR کاربرد خواهد داشت. از لحاظ توانایی ویدئویی مدل های آیفون ۱۲ دارای قابلیت فیلم برداری با حرکت آهسته در کیفیت ۴k در ۱۲۰ و ۲۴۰ فریم بر ثانیه می باشند. از دیگر قابلیت ها می توان به سیستم پیشرفته فیلم برداری در شب سیستم پیشرفته کاهش نویز اشاره کرد از دیگر محصولاتی که انتظار می رود در این مراسم معرفی شوند ایر تگز ها می باشند که برای مقاصد ردیابی مورد استفاده قرار می گیرند.

2 نظر در مورد “از مراسم ۱۳ اکتبر آیفون ۱۲ چه انتظاراتی داریم

  1. اشتراک ها: آیپد ایرهای جدید در فروشگاه های اپل آماده فروش می شوند | Texnoli

  2. اشتراک ها: بر اساس شایعات آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو در اواسط نوامبر آماده فروش می شوند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *