آیفون ۱۳ ممکن است ناچ کوچک تری داشته باشد

آیفون ۱۳ ممکن است ناچ کوچک تری داشته باشد

به گزارش مک رامورز بر اساس ادعای نشت دهنده معروف ایس یونیورس بخش ناچ که سیستم دوربین جلوی با تکنولوژی ترودبس را در خود جای داده است در آیفون ۱۳ که قرار است در سال ۲۰۲۱ به بازار آید بخش کوچک تری را اشغال خواهد کرد .

این نشت دهنده پیش بینی می کند که آیفون ۱۳ سال ۲۰۲۱ همچنان بخش ناچ را خواهد داشت اما ممکن است به اندازه کوچک تری کاهش یابد.  این نشت دهنده با ارائه طراحی  و رسم شکل نشان می دهد که بخش ناچ بجای کوچک شدن  از لحاظ پهنا  فقط از لحاظ درازا باریک تر خواهد شد که همین باعث می شود که وجود آن کم تر به چشم آید. شایعات در ابتدا ادعا می کردند که آیفون ۱۲ ناچ کوچک تری را خواهد داشت اما به نظر می رسد این تغییر به آیفون های سال ۲۰۲۱ منتقل خواهد شد.

هر چند یک نشت دهنده معروف همچنان ادعا می کند که آیفون ۱۲ مینی بدلیل اندازه صفحه نمایش کوچک تر ناچ کوچک تری را نیز خواهد داشت. وجود ناچ از همان ابتدا موجب نارضایتی برخی کاربران بود که آن را یک نوع ضعف طراحی می شمردند.

کاهش ناچ در آیفون ۱۳ ممکن است برخی منتقدین ناچ را راضی کند. این تغییر در آیفون ۱۳ منطقی تر به نظر می رسد زیرا آیفون ۱۳ به احتمال زیاد تغییر طراحی محسوسی نخواهد داشت و کاهش ناچ می تواند برای برخی کاربران باعث خرید محصول جدید باشد.

راس یانگ اولین نشت های مرتبط با آیفون ۱۳ را در هفته گذشته انتشار داد. این تحلیل گر ادعا می کند که آیفون ۱۳ با همان اندازه مدل های آیفون ۱۲ به بازار معرفی خواهد شد. او همچنین اظهار می دارد که تمامی مدل های آیفون ۱۳ از صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز برخوردار خواهند بود. از دیگر خصوصیات می توان به بخش دوربین پیشرفته تر با تکنولوژی ترو دبس و قابلیت ارتباطی ۵ جی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.