مقایسه‌ی اندازه‌ی آیفون ۱۲ مینی، پرو و پرو مکس

مقایسه‌ی اندازه‌ی آیفون ۱۲ مینی، پرو و پرو مکس

با معرفی مدل‌های گوناگون آیفون ۱۲ در مراسم Hi Speed که در ۱۳ اکتبر سال ۲۰۲۰ برگزار شد، اکنون کاربران این دسته از محصولات قدرت انتخاب بیشتری در بین  گوشی‌های آیفون با اندازه‌های گوناگون دارند. در این ولاگ قصد داریم تا به مقایسه‌ی اندازه‌ی آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس بپردازیم.

آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو با اندازه ی مشابه ۶.۱ اینچی عرضه خواهند شد. همچنین آیفون ۱۲ مینی با اندازه ی ۵.۴ اینچی به عنوان کوچک ترین و آیفون ۱۲ پرو مکس با اندازه ی ۶.۷ اینچی، عنوان بزرگترین عضو مدل های آیفون ۱۲ را به نام خود ثبت کرده است. تصویر زیر اندازه‌ی نسبی همه‌ی آیفون‌ها از iPhone SE تا مدل‌های جدید آیفون ۱۲ یعنی اندازه‌ی آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس را به خوبی نشان می‌دهد.

مقایسه‌ی اندازه‌ی آیفون ۱۲ مینی، پرو و پرو مکس

توجه داشته باشید که در تصویر بالا ادغام چند مدل از سری گوشی‌های آیفون با یک مدل، به این معنا نیست که آنها از نظر ظاهری کاملا مشابه هم هستند، مثلا تصویر آیفون ۱۱ پرو مکس به درستی نمایانگر دوربین های XS Max ، ۷ Plus و ۸ Plus نیست اما اندازه کلی همه این دستگاه‌ها تقریباً یکسان است.

نحوه نمایش صفحات وب در مدل‌های گوناگون آیفون ۱۲

علاوه بر اندازه‌ی فیزیکی مدل‌های آیفون ۱۲، باید به نحوه نمایش صفحات وب و برنامه‌ها بر روی نمایشگر آنها نیز توجه داشته باشید. با توجه به تفاوت اندازه گوشی‌ها، ممکن است وب سایت ها به صورت متفاوت و با اطلاعات متفاوت نمایش داده شوند. در تصویر زیر ۳ عکس از نمایش یک صفحه وب یکسان برای روی گوشی‌های آیفون ۱۲ مینی، آیفون پرو و پرو مکس مشاهده می کنید:

مقایسه‌ی اندازه‌ی آیفون ۱۲ مینی، پرو و پرو مکس

اندازه‌ی آیفون ۱۲ مینی

شرکت اپل معتقد است که آیفون ۱۲ با اندازه ی ۶.۱ اینچی و قیمت ۷۹۹ دلار محبوب ترین آیفون خواهد بود و آیفون ۱۲ مینی نیز در رده ی دوم قرار خواهد گرفت. همچنین بسیاری از علاقه مندان این دسته از محصولات شرکت اپل از بازگشت آیفون کوچکتر یعنی آیفون ۱۲ مینی راضی هستند. آیفون ۱۲ مینی از ویژگی های مشابه آیفون ۱۲ برخوردار است، بنابراین برای خرید این گوشی نگران نباشید.

برای آن دسته از علاقه مندانی که می‌خواهند ببینند iPhone 12 mini در دست چطور به نظر می‌رسد و در مقایسه با سایر مدل‌ها چه اندازه‌ای دارد، ما تصویری آماده کرده‌ایم که شما را در این امر کمک خواهد کرد.

مقایسه‌ی اندازه‌ی آیفون ۱۲ مینی، پرو و پرو مکس

منبع

همچنین توصیه می‌کنم مقاله جذاب  آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی را مطالعه بفرمایید.

 

 

 

 

1 نظر در مورد “مقایسه‌ی اندازه‌ی آیفون ۱۲ مینی، پرو و پرو مکس

  1. اشتراک ها: آیفون 12 پرو یا آیفون 12 پرو مکس، کدام یک را خریداری کنیم؟ | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.