چگونه قد افراد را با آیفون ۱۲ پرو اندازه گیری کنیم؟

چگونه قد افراد را با آیفون ۱۲ پرو اندازه گیری کنیم؟

آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس شرکت اپل دارای یک ویژگی جذاب است که به شما امکان می‌دهد قد افراد را با استفاده از برنامه Measure، دوربین آیفون و اسکنر LiDAR اندازه بگیرید. در این ولاگ از مجموعه آموزشهای فروشگاه تکسنولی قصد داریم تا به آموزش اندازه گیری قد، با استفاده از آیفون ۱۲ پرو بپردازیم.

این قابلیت به لطف اسکنر LiDAR که در آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس وجود دارد، برای استفاده کابران فراهم شده است. LiDAR در واقع برای استفاده از فناوری واقعیت افزوده در نظر گرفته شده است، با این حال با استفاده از این امکان می‌توانید قد خود را نیز اندازه گیری کنید.

اندازه گیری قد افراد با آیفون ۱۲ پرو

برای اندازه گیری قد افراد با آیفون ۱۲ پرو باید:

  • برنامه‌ی Camera را بر روی آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس خود اجرا کنید.
  • شخصی را که می‌خواهید قد او را اندازه بگیرید در ویوفایندر (منظره یاب) دوربین قرار دهید. فرقی نمی‌کند نشسته یا ایستاده باشند ولی حتما مطمئن شوید که کل بدن آنها از سر تا پا درون فریم (قاب) دیده می‌شود.
  • چند لحظه صبر کنید، یک خط در بالای سر فرد ظاهر که اندازه‌ی قد فرد را مشخص می کند.
  • برای گرفتن عکس اندازه گیری قد فرد مورد نظر، روی دکمه شاتر واقع در سمت راست دکمه + که در مرکز صفحه نمایش قرار دارد، ضربه بزنید.
  • برای ذخیره عکس، روی آیکون Screenshot در پایین سمت چپ صفحه ضربه بزنید. سپس روی Done ضربه بزنید، سپس Save to Photos یا Save to Files را انتخاب کنید.
  • برای اینکه مجددا اندازه گیری کنید، کافیست ‌iPhone خود را یک لحظه برگردانید تا همچی ریست شود و از اول بتوانید قد فرد مورد نظر را اندازه گیری کنید.

تمام آن چیزی که برای اندازه گیری قد یا استفاده از آیفون ۱۲ پرو باید می‌دانستید همین بود. توجه داشته باشید که می‌توانید با مراجعه به Settings -> Measure، واحد اندازه گیری مورد نظر خود را انتخاب کنید.

منبع

همچنین توصیه می‌کنم مقاله‌ی جذاب چگونگی استفاده از حالت شب در آیفون ۱۲ را مطالعه بفرمایید.

 

4 نظر در مورد “چگونه قد افراد را با آیفون ۱۲ پرو اندازه گیری کنیم؟

  1. اشتراک ها: چگونه تشخیص دهیم که در iPhone 12 به کدام نسخه از فناوری 5G متصل شده‌ایم؟ | Texnoli

  2. اشتراک ها: نحوه‌ی حذف "بدافزار" موجود در درایور پرینترهای اچ پی از مک | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *