ios ۱۵ حالا بر روی ۷۲ درصد از آیفون هایی که از چهار سال پیش به فروش رفته اند نصب شده است

ios ۱۵ حالا بر روی ۷۲ درصد از آیفون هایی که از چهار سال پیش به فروش رفته اند نصب شده است

اپل امروز برای اولین بار  تعداد نصب های بروزرسانی ios ۱۵  که از ماه سپتامبر برای اولین بار منتشر شده است را اعلام نمود و به دورنمای از  تعداد وسیله‌ایی که در حال حاضر این آخرین به روزرسانی را پس از مدت ۴ ماه از مدت انتشار اولیه آن نصب نموده اند را ارائه داد.  بر اساس این داده ها ios ۱۵ بر روی ۷۲ درصد از تمام آیفون هایی که در طی چهار سال پیش معرفی شده‌اند نصب شده است و ۲۶ درصد وسایل هنوز ios۱۴ را استفاده می‌کنند،  و دو درصد هنوز نسخه‌های قدیمی‌تر را  بر روی وسیله های خود دارند.  اما در مورد آیفون هایی  قبل از ۴ سال پیش معرفی شده اند ۶۳ درصد آنها هنوز ios ۱۵ را نصب کرده‌اند ۳۰ درصد آنها ios 14 را دارند و ۷ درصد از نسخه های قدیمی تر را استفاده می کنند.

در ارتباط با وسیله آیپد تعداد وسایلی اخرین نسخه iPadOS 15 را روی خود نصب کرده‌اند کمتر می باشد. بر اساس این داده ها ۵۷ درصد از تمام آیپد هایی که در طی چهار سال قبل معرفی شده‌اند دارای نسخه نهایی آیپد iPadOS 15 می باشند و ۳۹ درصد آنها هنوز iPadOS 14 دارند و ۴ درصد آنها از نسخه های قدیمی تر iPadOS استفاده می کنند. اما بر روی وسایل آیپدی که قدیمی تر از چهار سال پیش می باشند ۴۹ درصد نسخه iPadOS 15 را دارند و ۳۷ درصد هنوز نسخه iPadOS 14 را استفاده می‌کنند.

در این مورد باید گفت که ios 15 به عنوان به‌روزرسانی اختیاری بر روی وسایلی که در حال حاضر ios۱۴ را دارند وجود دارد. اما در این مورد باید گفت که اپل اخیراً با متوقف کردن حمایت از به روز رسانی های امنیتی برای ios۱۴ کاربران را مجبور می‌کند که آخرین ios 15 را نصب کند. بنابراین آنهایی که می خواهند از آخرین اصلاحات باگ های امنیتی بهره ببرند باید حتماً وسیله خود را به ios ۱۵ مجهز کنند. تمام وسیله هایی که دارای ios۱۴ می باشند می توانند بدون هیچ مشکلی از ios ۱۵ نیز استفاده کند.

ios ۱۵ حالا بر روی ۷۲ درصد از آیفون هایی که از چهار سال پیش به فروش رفته اند نصب شده است

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.