چگونه مراسم معرفی iPhone 12 را در ۱۳ اکتبر تماشا کنیم

چگونه مراسم معرفی  iPhone 12 را در ۱۳ اکتبر تماشا کنیم

همانطور که انتظار می‌رفت، شرکت Apple مراسم رونمایی از “iPhone 12” را به صورت مستقیم در تاریخ ۱۳ اکتبر از ساعت ۱:۰۰ بعد از ظهر به وقت محلی  (22 مهر ساعت ۲۰:۳۰ عصر به وقت ایران) پخش می‌کند و تماشای آنلاین این مراسم برای همه علاقه مندان در سراسر دنیا امکان پذیر است. در این ولاگ به معرفی برخی از روش‌های موجود برای تماشای زنده‌ی مراسم معرفی آیفون ۱۲ می‌پردازیم.

شرکت اپل برای تماشای مراسم معرفی و رونمایی از محصول جدید این شرکت یعنی آیفون ۱۲ همانند رویداد Time Flies” که در ۱۵ سپتامبر سال جاری(۲۰۲۰) برگزار شد محدودیت هایی را تعیین کرده است و صرفا تعداد محدودی از برنامه ها و سایت‌ها هستند که از طریق آنها علاقه مندان می‌توانند مراسم رونمایی iPhone 12 را به صورت زنده تماشا کنند. اگر چه شرکت اپل برنامه یوتیوب (YouTube) را به عنوان یکی از راحت ترین روش‌ها جهت تماشای مراسم معرفی iPhone 12 به کاربران خود پیشنهاد می ‌کند، با این حال در کنار یوتوب، فقط سایت آمریکایی اپل (نه همه‌ی سایت‌های آن در سراسر دنیا) نیز این رویداد را به صورت زنده پوشش می‌دهد.

مراسم رونمایی از iPhone 12 را در یوتیوب (YouTube) تماشا کنید

اپل جهت پوشش مراسم رونمایی از iPhone 12 و پخش زنده این رویداد به علاقه مندان و کاربران محصولات خود از برنامه‌ی یوتیوب  استفاده کرده است. شما از طریق این لینک می‌توانید مراسم رونمایی iPhone 12 را مشاهده کنید. همچنین می توانید از قابلیت یادآوری (Set reminder) برنامه‌ی YouTube جهت  تماشای به موقع این رویداد استفاده کنید.

به نظر می رسد YouTube راحت ترین روش جهت تماشای مراسم رونمایی از آیفون ۱۲ باشد زیرا برای همه عموم در دسترس است و بدون هیچ مشکل و محدودیت دسترسی می‌توانید این مراسم را هر جای دنیا که هستید تماشا کنید. همچنین می‌توانید این مراسم معرفی iPhone 12 را در نسخه iOS برنامه ی YouTube و یا برنامه YouTube در Apple TV مشاهده کنید.

با مرورگر خود مراسم رونمایی iPhone 12 را مشاهده کنید

شرم آور است که یک مرورگر وب در Apple TV وجود ندارد. به هر حال می توانید با استفاده از یک مرورگر در برنامه‌های دیگر، مستقیماً به سایت اپل بروید و مراسم رونمایی از iPhone 12 را تماشا کنید.

در طول برگزاری مراسم معرفی iPhone 12، می‌توانید بر روی صفحه‌ی اصلی شرکت اپل این مراسم را به صورت زنده مشاهده کنید. ممکن است این رویداد در بخش انتهایی صفحه باشد که برای مشاهده‌ی این مراسم، صفحه را اسکرول دهید. همچنین می توانید صفحه رسمی رویدادهای اپل به صورت آنلاین را دنبال کنید که مراسم معرفی آیفون ۱۲ را نیز پوشش خواهد داد و این رویداد از زمان برگزاری تا چند ماه دیگر در این صفحه موجود خواهد بود.

مراسم رونمایی از آیفون ۱۲ را در Apple TV تماشا کنید

تماشای این رویداد از طریق برنامه YouTube در Apple TV به همان راحتی است که در نسخه ی iOS وجود دارد. این رویداد از طریق برنامه Apple TV در تلویزیون اپل شما (Apple TV)  نیز پخش خواهد شد اما استفاده از این برنامه و پیدا کردن این رویداد مشکلاتی را به همراه دارد. به این دلیل که، ویژگی مناسبی برای جستجوی مراسم معرفی iPhone 12 همانند یوتوب ندارد. همچنین بخش خاصی برای این نوع رویدادها اختصاص داده نشده است. در عوض ، شما باید جستجو کنید و با این حال صرفا رویدادهای گذشته را پیدا می‌کنید.

بنابراین، در حال حاضر  تماشای مراسم معرفی iPhone 12 از طریق Apple TV خیلی مناسب نیست. در حالی که در گذشته یک برنامه‎ی اختصاصی Apple TV برای برنامه های Apple Events وجود داشت ، اکنون انتظار می رود که از برنامه معمولی Apple TV برای همه موارد استفاده کنید. اگرچه یکی از مزایای تماشای مراسم معرفی iPhone 12 از طریق برنامه Apple TV، استفاده از ویژگی زبان اشاره آن است. البته مشخص نیست که آیا اپل در طول پخش اصلی این سرویس را در هرجایی ارائه می‌دهد یا خیر. به عنوان مثال فیلم مراسم ۱۵ سپتامبر اکنون با یک مترجم، (مختص ناشنوایان آمریکایی زبان) موجود است.

چگونه مراسم معرفی  iPhone 12 را در 13 اکتبر تماشا کنیم

منبع

همچنین توصیه می کنم مقاله آموزشی ویژگی ها و تنظیمات جدید برنامه Camera در iOS 14 را مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *