EL Trackpad اپلیکیشن جدیدی است که می‌تواند آیفون یا آیپد شما را به ترک پد واقعی مک تبدیل نماید

EL Trackpad اپلیکیشن جدیدی است که می‌تواند آیفون یا آیپد شما را به ترک پد واقعی مک تبدیل نماید

اپلیکیشن های متعددی در اپ استور وجود دارند که از طریق آن می توانید صفحه مک خود را از روی آیفون یا آیپد خود کنترل کنید. اما هیچ کدام از آن ها به خوبی اپ EL Trackpad نمی تواند تجربه ترک پد واقعی را به کاربران القا نماید.

این اپلیکیشن جدید وسیله شما را ترک پد واقعی مک با قابلیت مالتی تاچ تبدیل می کند. همین طور قادر خواهید بود قابلیت هایی نظیر اسکرول کردن و زوم کردن را نیز انجام دهید. تا بحال اپ های زیادی در این زمینه مورد تست قرار گرفته ولی هیچ کدام به خوبی این اپلیکیشن عمل نمی کند.

یکی از مزایای استفاده از این اپلیکیشن این است که شما در هنگام کار با آن هیچ گونه تاخیر یا لگی را احساس نمی کنید. در حقیقت این اپ به کاربران اجازه می دهد که همان قابلیت های مجیک کیبورد را تجربه نماید. به این منظور شما با زدن دو انگشت قادر به راست کلیک می باشید و با عمل نشگان صفحه نمایش قادر به زوم خواهید بود.

همین طور با دو انگشت می توانید صفحه را به بالا و پایین بغلتانید. از دیگر قابلیت ها می توان به توانایی چرخان عناصر و دراگ اند دراپ نام برد. علاوه بر این با غلتاندن با چهار انگشت به سمت بالا بخش میشن کنترل را می توانید باز کنید و با غلتاندن با چهار انگشت به پایین اپ اکسپو باز می شود.

همین طور گزینه تغییر جهت اسکرول وجود دارد به همراه قابلیت اسمارت زوم  که با زدن دو انگشت روی صفحه فعال می شود. اپ EL Trackpad برای استفاده بسیار آسان و راحت می باشد چون که هیچ گونه تنظیم پیچیده ای بعد از نصب احتیاج ندارد. تمام آن چه شما نیاز دارید این است که نسخه iOS این اپ را روی آیفون یا آیپد خود دانلود و نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *