اپل مراسم ۱۳ اکتبر را برای رونمایی خانواده آیفون ۱۲ اعلام کرد

اپل مراسم ۱۳ اکتبر را برای رونمایی خانواده آیفون ۱۲ اعلام کرد

به گزارش وب سایت اپل اینسایدر اپل اعلام نمود که دومین مراسم پاییزه خود را در ۱۳ اکتبر برگزار خواهد کرد. مراسمی که در آن مدل های آیفون ۱۲ به همراه محصول جدید ایرتگز معرفی خواهد شد. مانند مراسم قبلی اپل اعلام نمود که این مراسم را در ساعت ۱۰ صبح به وقت پسیفیک در ۱۳ اکتبر شروع خواهد نمود.

مانند مراسم WWDC این رویداد نیز بصورت مجازی و بدون حضور گزارش گران و خبرنگاران انجام خواهد شد. بدین معنی که اپل این رویداد را از قبل ضبط نموده و در وقت مقرر آن را در معرض عموم قرار خواهد داد. در حالت معمول هر ساله معرفی آیفون در حضور جمعیت زیادی انجام می گرفت اما با توجه به بحران بهداشتی اخیر این مراسم به صورت از قبل ضبط شده صورت خواهد گرفت.

از این مراسم چه انتظاری داریم: همان طور  مراسم قبلی حول محور معرفی آیپد ایر ۴ آیپدی به روز شده ۱۰.۲ اینچی و اپل واچ سری ۶ و اول واچ اس ای می چرخید این مراسم روی معرفی آیفون های جدید متمرکز خواهد بود.

نسل آیفون ۱۲ بر اساس شایعات موجود شامل مدل ۵.۴ اینچی آیفون ۱۲، مدل ۶.۱ اینچی آیفون ۱۲ مکس، مدل  ۶.۱ اینچی آیفون ۱۲ پرو و مدل ۶.۷ اینچی آیفون ۱۲ پرو مکس خواهد بود. مدل های پرو انتظار می رود دارای صفحه نمایش پیشرفته تر ۱۲۰ هرتز از نوع پروموشن با تراکم رنگ ۱۰ بیتی باشند.

در بخش پشتی مدل های استاندارد آیفون ۱۲ احتمالا دارای دوربین ۱۲ مگا پیکسلی اولترا واید و یک دوربین واید انگل باشند. اما مدل های پرو علاوه این لنز ها دارای لنز تله فوتو نیز می باشند. همین طور شایعاتی وجود دارد که حس گر لیدار در مدل های پرو وجود خواهد داشت.

این حس گر همانند آیپد پرو قابلیت های عمق میدان عکاسی را افزایش می دهد. همین طور در بخش ویدئو آنها قابلیت فیلم برداری ۴k را دارا می باشند. علاوه براین انتظار می رود که اپل ایرتگز را که محصولی برای ردیابی اشیای شخصی کاربر است را معرفی کند. 

2 نظر در مورد “اپل مراسم ۱۳ اکتبر را برای رونمایی خانواده آیفون ۱۲ اعلام کرد

  1. اشتراک ها: آیفون ۱۳ ممکن است ناچ کوچک تری داشته باشد | Texnoli

  2. اشتراک ها: اپل از فروشگاه های خود به عنوان مراکز پخش استفاده می کند تا سرعت ارسال محصولات جدید به مشتریان را تسریع بخشد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *