۹ مدل آیپد جدید در لیست داده‌های ECC اضافه شد

۹ مدل آیپد جدید در لیست داده‌های ECC اضافه شد

کمیته اکونومیک ECC نه مدل آیپد جدید را در داده های قانونی خود اضافه کرده است که بیشتر آنها مربوط به کانفیگ های مختلف برای آیپد های جدید ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی می باشد.

در پی آغاز پیش سفارش آیپد پرو های جدید ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی ۹ شماره کانفیگ مختلف در لیست ECC خودش را نشان داد. این مدل ها در لیست با شماره های سریال های ۵ رقمی معرفی شده اند. احتمال دارد که برخی از این شماره ها مربوط به آیپد هایی باشد که هنوز رونمایی نشده اند. بر اساس تجارب قبلی باید گفت که مدل های لیست شده در لیست ECC نشانگر شماره مدل هایی هستند که هر یک از آنها یک نوع مجزا از کانفیگوریشن آیپد پرو های اعلام شده را نشان می دهد.

به هرحال داده‌های ECC از لحاظ شماره مدل به دو بخش تقسیم می‌شوند، که شامل ۵ کانفیگ مختلف در یک طبقه و ۴ عدد آنها در طبقه دیگر است. احتمال دارد که هر کدام از این بخش ها نشان دهنده یک مدل باشند که می تواند مربوط به آیپد پرو ۱۱ اینچ یا ۱۲.۹ اینچی باشد. هر یک از این کانفیگ ها برای مدلهای وای فای و یا LTE مجزا شده باشند.  همین طور هر یک از این شماره مدل ها می تواند مربوط به ظرفیت‌های داخلی مختلف برای آیپدها باشد.

هنوز مشخص نیست که چرا یک مدل دارای کانفیگ ها و ورژن های کمتر نسبت به مدل دیگر است. هیچ کدام از این داده ها دارای جزئیات فنی نیستند. بنابراین فعلاً در ارتباط با آنها نمی توان اظهارنظری کرد. فقط مشخص شده است که این ها به طور کلی مدل های تبلت اپل هستند و سیستم عامل iPadOS نسخه ۱۴ بر روی آنها اجرا می‌شود.

لازم به ذکر است که تمام محصولات اپل باید در لیست داده‌های ECC اضافه شوند قبل از اینکه بتوانند به بازار در دست مشتریان برسند و هنوز مشخص است که چرا این لیست زودتر از معمول بعد از رونمایی عرضه شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *