۷ مدل آیفون ۱۳ در مرکز داده های گوشی های همراه EEC  فاش شد

 ۷ مدل آیفون ۱۳ در مرکز داده های گوشی های همراه EEC  فاش شد

اخیراً در مرکز داده های ثبت گوشی های همراه به نام EEC که هر شرکت قبل از رونمایی مدلهای جدید باید در آن ثبت نام نماید، ۷ مدل آیفون ۱۳ اضافه شده است.

مرکز داده های EEC اخیراً یک سری از شماره مدل ها برای گوشی آیفون را در داده های خود اضافه نموده است. در شرح این مدل ها گفته شده است که سیستم عامل iOS 14 را اجرا می کند که نشان می دهد این مدل ها آیفون هستند و تقریباً معرف کلیه مدل های مختلف مربوط به آیفون ۱۳ می باشد که قرار است به زودی رونمایی شود.

طبق آخرین گزارشات مشخص شده است که مدل های آیفون در مرکز داده های گوشی های همراه EEC به صورت یک به پرونده جدید اضافه شده است. تا پیش از این مرکز EEC شماره مدل ها را در دو یا سه بخش تقسیم بندی می کرد اما از آنجا که این مدل ها همگی از یک سری می باشند همه یک طبقه بندی قرار گرفتند.

لازم به ذکر است که اپل تا ماه سپتامبر قرار نیست که آیفون نسل بعدی را معرفی کند، اما گزارشات حاصل از چرخه تامین کننده ها  حاکی از آن بود که اپل سفارش قطعات دوربین VCM را برای آیفون های نسل بعدی آغاز نموده است.

از طرف سایر گزارشات نیز ادعا می‌کردند که آیفون های ۲۰۲۱ نسبت به مدل آیفون های ۱۲ دارای باتری بزرگتری خواهند بود. همینطور گفته می شود که آیفون های نسل بعدی از صفحه‌های نمایش پروموشن ۱۲۰ هرتزی برخوردار خواهند بود و پردازشگرهای A15 نیز در آن‌ها اعمال خواهد شد.

از طرف دیگر بسیاری از کارشناسان عقیده بر این دارند که امسال اپل طبق هر ساله در ماه سپتامبر و بدون هیچ گونه تاخیری آیفون های جدید را به بازار معرفی خواهد نمود و در کنار آن سیستم عامل iOS 15 نیز روی آیفون های جدید به صورت نصب شده در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *