یک گزارش ادعا می کند که اپل در حال توسعه اپل تی وی های جدید با طراحی تخت و نازک تر می‌باشد

یک گزارش ادعا می کند که اپل در حال توسعه اپل تی وی های جدید با طراحی تخت و نازک تر می‌باشد

بر اساس گزارش یک منبع خبری به نام iDropNews اپل در حال ساخت اپل تی وی جدید می باشد که دارای طراحی مسطح و نازک تر بوده و بخش بالایی آن از جنس پلکسی گلاس می باشد. این گزارش ادعا می‌کند که اپل تی وی با طراحی مسطح و نازک در حال ساخت می باشد و اپل تصمیم گرفته است که اپل تی وی های نسل کنونی را که از طراحی نسبتا حجیم  برخوردار می باشند به‌روزرسانی کند.

بر اساس این گزارش که این اپل تی وی های جدید از بخش بالایی از جنس پلکسی گلاس برخوردار خواهند بود و طراحی آنها انتظار می رود که شبیه مک مینی هایی باشد که قرار است به زودی به بازار عرضه شوند. در این مورد باید گفت که منبع خبری iDropNews چندان از لحاظ سابقه پیش بینی و کارشناسی محصولات اپل کارنامه مشخص ندارند، بنابراین بیشتر اطلاعاتی که در این گزارش اشاره شده است را نمی توان به طور کامل تایید نمود.

این گزارش اعلام می‌کند که اپل اپل تی وی های جدید دارای لبه های مسطح مانند لبه های تیز مانند آیفون ۱۳، آیپد پرو و آی مک های جدید خواهند بود. این ادعا تا عادی شک برانگیز باشد زیرا که اپل تی وی های کنونی نیز از لبه های مسطح برخوردار می‌باشند. علاوه بر این در این گزارش قید شده است که اپل در حال ساخت کنسول گیمینگ می باشد تا بتواند در عرصه این صنعت نیز بخت خود را بیازماید.

در این گزارش آمده است که اپل از کنسول های گیمینگ های هیبرید پریمیوم استفاده خواهد کرد که می‌تواند تمام کنسول های موجود در بازار مانند کنسول های شرکت سونی و مایکروسافت که در سال ۲۰۲۱ ارائه شده اند را نیز از لحاظ کارایی و عملکرد جا بگذارد. نشت دهنده شناخته شده به نام L0vetodream در سال ۲۰۲۰ ادعا نمود که اپل در حال کار بر روی کنترلر گیمینگ می باشد اما هنوز چنین ادعایی به مرحله واقعیت نرسیده است.

از طرف دیگر باید گفت که پلتفرم گیمینگ اپل خود را تحت عنوان اپل آرکید در سال ۲۰۱۹ گشایش نمود و کاربران در صورت تمایل می توانند از اپل تی وی به عنوان یک کنسول گیم نیز استفاده کنند. در این مورد باید گفت که اپل در اوایل سال جاری اپل تی وی های جدید را با چیپ پر قدرت بیونیک A12 به‌روزرسانی کرد که که عملکرد پردازشی آن را ارتقا دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.