یک نگاه اجمالی به قابلیت جدید کلید دیجیتالی آیفون برای هتل ها

یک نگاه اجمالی به قابلیت جدید کلید دیجیتالی آیفون برای هتل ها

با سیستم های عامل ios15 و WatchOS 8 شما  قادر می باشید که کلید های دیجیتالی اتاق هتل ها را به اپلیکیشن والت بر روی آیفون و اپل واچ خود اضافه کنید که این امر باعث می شود که بتوانید تنها با قراردادن آیفون و یا اپل واچ خود بردی بخش کارت خوان در اتاق و یا آسانسور و یا سایر مناطق قفل شده به صورت دیجیتالی را باز کنید. با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به استفاده و بکارگیری از کارت های مرسوم پلاستیکی که در هتل به کاربران به مشتریان ارائه می دهد برای باز کردن در اتاق هتل ها نی نیست.

در ماه قبل مجموعه هتل های Hyatt در شش نقطه از ایالات متحده خود را برای استفاده از این ویژگی سازگار نمودند و تجهیزات خود را به روز رسانی کرد. در این مورد با استفاده از اپلیکیشنی که خود هتل در اختیار کاربر می گذارد مهمانان هتل می توانند کلید اتاق خود را به اپلیکیشن والت بعد از کامل کردن مرحله رزرو اتاق اضافه کنند. زمانی که آنها به هتل می رسند به طور خودکار مسئولان هتل از طریق این اپلیکیشن مطلع می‌شوند و نوتیفیکیشن دریافت می‌کنند و از آن به بعد امکان استفاده از قابلیت کلید دیجیتالی برای باز کردن درهای هتل فعال و آماده می شود.  همراه با آن پس از فعال شدن کلید دیجیتالی کاربر می تواند شماره اتاق و طول زمان رزرو خود را نیز مشاهده کند.

در این مورد لازم به ذکر است که آیفون بدون آنکه قفل گشایی شده باشد و در حالت لاک اسکرین می تواند برای باز کردن در هتل مورد استفاده قرار گیرد. این روند بسیار سریع و روان انجام می‌شود و کاربر به راحتی می‌تواند در کلیه قسمت های هتل که احتیاج باز کردن در دارد از آیفون خود استفاده کند. اگر باتری آیفون رو به اتمام باشد قابلیت رزرو پاور اتوماتیک به وسیله اجازه می دهد تا بتواند همچنان برای پنج ساعت از برای باز کردن درهای هتل با استفاده از قابلیت اخیر استفاده کند.

اصافه نمودن کلید دیجیتالی در اپلیکیشن والت کار را در طول سفر برای مسافران راحت و بی دردسر می کند و اگر آنها بخواهند اتاقشان را تغییر دهند یا طول مدت اقامت را بیشتر کند اطلاعات مربوط به کلید دیجیتالی نیز به طور خودکار به روز رسانی می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.