یک نشت ادعا می‌کند که اپل رنگ های جدیدی را برای قاب های ماگسیف آیفون می سازد

یک نشت ادعا می‌کند که اپل رنگ های جدیدی را برای قاب های ماگسیف آیفون می سازد

اپل بر اساس گزارشات خود را برای انتشار رنگ های جدید برای قاب های ماگسیف آیفون ۱۲ آماده می کند. این اطلاعاتی است که بر اساس یک نشت دهنده قابل اعتماد منتشر شده است.

در کنار افزایش برندهای مختلف لوازم جانبی MagSafe اپل نیز تصمیم گرفته است که قاب‌های خودش را برای آیفون بسازد و بر اساس این گزارش رنگ های آبی، بنفش، سبز و نوعی رنگ نارنجی سوخته در میان این رنگ ها هستند. این نشست در ابتدا در سایت شبکه اجتماعی ویدئو کشور چین منتشر شد. منابع اولیه می‌گویند که ۵ رنگ برای قاب های جدید در نظر گرفته شده است، اما تنها چهار عدد از آن‌ها تصویر شان نشان داده شده است که هیچ کدام از آنها هیچ گونه شرح رسمی ندارند.

اما رنگ های آبی بنفش سبز و نارنجی هر کدام قاب های کنونی ماکسیف آیفون مدل های سری Kumquat و California Poppy تیره تر می باشند.  این نشان دهنده قبل از این نام آیفون ۱۲ مینی را به درستی پیش بینی کرده بود. بنابراین انتظار می رود که اطلاعات او چندان دور از واقعیت نباشد.

اما باید گفت که برای مطمئن شدن از صحت این اطلاعات نیازمند به انتشار شایعات و اخبار معتبر تری در ارتباط با قابهای ماگسیف اپل می باشد چرا که برخی از برند های لوازم جانبی هر از چندگاهی شروع به ساخت و انتشار قطعات نمونه از لوازم جانبی اپل می کنند و آن را به صورت نشست های مختلف در دسترس نشت دهنده ها قرار می دهند. ولی از آنجا که این نشت دهنده قبلاً چند موردی درست به پیش بینی هایش اشاره کرده است می توان انتظار داشت که شاید بتوان بر روی این نشتها و درستی آنها حساب کرد.

از طرف دیگر به نظر می رسد که تقاضای بالا برای رنگ های مختلف در این گونه قاب ها اپل را وادار کرده است تا قاب های رنگی ساخت خود را به سازد و آن را به بازار عرضه کند.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.