یک طراح گرافیک هنرمند بهترین تجسم از هدست AR/VR  آینده اپل را ترسیم نمود

یک طراح گرافیک هنرمند بهترین تجسم از هدست AR/VR  آینده اپل را ترسیم نمود

از آنجایی که مطابق با شایعات بسیاری اپل قرار است در سال ۲۰۲۲ هدست AR/VR خود را به بازار ارائه کند، رندر های هنری گرافیکی متعددی در سطح وب به اشتراک گذاشته شده است که برخی از آنها می‌تواند نزدیکترین تجسم را نسبت به شکل نهایی هدست اپل در اختیار کاربر قرار دهد. لازم به ذکر است که هر یک از این رندر ها بر اساس اطلاعات حاصل از منابع معتبری که در ارتباط با چرخه تامین کننده های اپل هستند ترسیم شده است.

آخرین رندرها توسط یکی از هنرمندان مفهوم نگر به نام Ian Zelbo  ترسیم شده است که بر اساس جزئیات ارائه شده در گزارش معتبری از The Verge می باشد. در این گزارش چندین تصویر از پروتوتایپ های هدست اپل از زوایای مختلف به اشتراک گذاشته شده است. از آنچه که در این تصاویر می بینیم این هدست دارای  هد بند سیلیکونی می باشد که تا حد زیادی مانند  بندهای اپل واچ بوده و دارای بخش داخلی نرم و قابل انعطاف می باشد. بخش جلویی که بر روی صورت کاربر قرار می گیرد نیز دارای قسمت ابری می باشد که در محل اتصال نرمی لازم را برای راحتی بیشتر کاربر فراهم می کند.

البته با توجه به اینکه کاربران از اندازه های سر مختلف برخوردار می باشند این هدبند نیز دارای بخش هایی است که کاربر می‌تواند اندازه آن را تغییر دهد. همینطور در بخش های کناری دکمه های وجود دارد که در تصویر به آن اشاره نشده است که برای چه منظوری از آنها استفاده خواهد شد. اولین هدست اپل که این هنرمند آن را Apple View نامیده است هنوز به صورت رسمی توسط اپل هیچگونه نام برای آن در نظر گرفته نشده است.

اما انتظار می رود که یکی از محصولات گران قیمت اپل باشد که راه اپل را به صنعت دنیای واقعیت مجازی باز می کند. اپل بر روی دو هدست جداگانه AR و VR در حال کار می باشد که قرار است در سال‌های بعد به بازار ارائه شود.

یک طراح گرافیک هنرمند بهترین تجسم از هدست AR/VR  آینده اپل را ترسیم نمود

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.