یک شرکت مخابراتی بریتانیایی تاریخ ۱۴ سپتامبر را برای معرفی آیفون های ۱۳ فاش ساخت

یک شرکت مخابراتی بریتانیایی تاریخ ۱۴ سپتامبر را برای معرفی آیفون های ۱۳ فاش ساخت

یک شرکت مخابراتی در بریتانیا احتمالاً تاریخ رونمایی آیفون ۱۳ را قبل از اعلام رسمی آن توسط اپل فاش ساخته است، زیرا که در پوستر جدیدی که این شرکت منتشر نموده این وسیله را به عنوان “نسل بعدی” و تاریخ رونمایی آن را در “۱۴ سپتامبر” مشخص ساخته است.

شایعات و گمانه‌زنی‌ها نیز بر آن تاکید داشتند که اپل در روز ۱۴ سپتامبر به معرفی آیفون های جدید خواهد پرداخت. اما به نظر می‌رسد که اپل بزودی این اعلامیه خود را خود به صورت رسمی اعلام کند.

اما شرکت مخابراتی اسکای موبایل در بریتانیا مشتریان خود را دعوت نمود تا برای گرفتن جزئیات کامل در ارتباط با محصول جدیدی که تحت عنوان نسل بعدی معرفی شده است ثبت نام کنند. اما در این توییت و همینطور در پوستر اشاره واضحی به آیفون و یا اپل و نشده است. اما احتمالا زیادی وجود دارد که این محصول جدید را به اپل مرتبط دانست،  زیرا که اعلامیه اخیر در یکی از صفحات اصلی مربوط به کریر های آیفون منتشر شده است.

در حقیقت کاربران توسط لینک موجود در توییت  به وب سایتی رجعت داده می‌شوند که مربوط به صفحه اصلی کریرهای آیفون می باشد و در آن اعلامیه بزرگی در ارتباط با دعوت مشتریان برای ثبت نام قبل از چهاردهم سپتامبر وجود دارد.

احتمال دارد که شرکت اسکای موبایل این تاریخ را بر اساس شایعات موجود اعلام کرده باشد، اما از آنجا که یکی از شرکت‌های بسیار مهم و بزرگ در بریتانیا می باشد ممکن است توسط خود اپل به صورت پنهانی این جزئیات را دریافت کرده باشد. بنابراین این گونه شواهد نشان می دهد که تاریخی که توسط شایعات و گزارشات در ارتباط با رونمایی آیفون های جدید تا کنون داده شده است از صحت قابل قبولی برخوردار می باشد. بر اساس گزارشات موجود انتظار می رود در ماه سپتامبر رونمایی آیفون های نسل بعدی احتمالا تحت نام آیفون ۱۳ اعلام کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.