یک شایعه اعدام می کند که آیفون ۱۵ پرو از سیم کارت های فیزیکی استفاده نخواهد کرد

یک شایعه اعدام می کند که آیفون ۱۵ پرو از سیم کارت های فیزیکی استفاده نخواهد کرد

بر اساس شایعه ای که در یک وب سایت برزیلی به نام Blog do iPhone منتشر شده است مدل های آیفون ۱۵ پرو ممکن است فاقد اسلات سیم‌کارت‌های فیزیکی باشند. در حالی که مدل‌های کنونی آیفون همگی دارای اسلات سیم کارت های فیزیکی نانو و سیم کارت های از نوع eSIM می باشند.

این گزارش ادعا می کند که مدل های آیفون ۱۵ که قرار است در سال ۲۰۲۳ به بازار بیایند بدون اسلات برای این سیم کارت ها به بازار خواهند آمد، اما همچنان از قابلیت حمایت از دو سیم‌ کارت برخوردار خواهند بود. قابلیت حمایت از دو سیم کارت اجازه می دهد تا کاربر بتواند با دو خط تلفن مختلف بر روی آیفون ارتباط داشته باشد که به خصوص در مواردی که کاربر در حال مسافرت است و از اینترنت کشور های مختلف استفاده کند  می تواند یکی از این سیم کارت ها را برای امور شخصی و دیگری برای امور بیزینسی و شغلی خود استفاده کند.

مدل های آیفون ۱۵ پرو هنوز تا دو سال دیگر برای ساخت زمان دارند و این شایعات به نظر می رسد که هنوز بسیار زود است که این گونه گمانه‌زنی‌ها را جدی بگیریم. باید در  مرور زمان گزارشات دیگری نیز توسط منابع معتبر منتشر شده تا بتوان بر اساس آنها به صحت و سقم آنها این شایعات اظهار نظر نمود. برداشتن اسلات سیم کارت از طرف دیگر می تواند قابلیت ضد آب وسیله را افزایش دهد. همچنین شایعات دیگری وجود دارد که ادعا می‌کند که اپل قرار است که در آینده از آیفون‌ هایی استفاده کنند که دیگر احتیاج به استفاده از کابل لایتنینگ ندارند و عدم وجود سیم کارت های فیزیکی می‌تواند یک گام دیگر اپل را به طراحی یکدست نزدیک تر کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.