یک تصویر نشتی نمایی از پشت آیفون ۱۳ پرو را در رنگ جدید رزگلد نشان می دهد

یک تصویر نشتی نمایی از پشت آیفون ۱۳ پرو را در رنگ جدید رزگلد نشان می دهد

در این هفته تصاویر نشتی منتشر شد که می‌تواند دور نمایی از آیفون ۱۳ پرو را نشان دهدو آن گونه که در این تصویر ادعا می شود رنگ جدید روزگلد را برای این مدل به نمایش می گذارد که کمی شک برانگیز به نظر می رسد. این تصاویر که به وسیله شخصی به نام Majin Bu در روز پنجشنبه در توییتر منتشر شد به طور کلی بخش پشتی یک آیفون ۱۳ پرو مونتاژ شده را نشان می دهد. او می گوید منابعی که این تصاویر  را در اختیار قرار او قرار داده‌اند ادعا می‌کنند که این مدل دارای رنگ بسیار تیره از رز گل می باشد.

به نظر می‌رسد که این تصویر از مدل هایی که در مرحله پیش‌تولید آماده شده‌اند تهیه شده است و یا احتمالا زیر پرتوهای گرم عکسبرداری شده است و از این خاطر است که رنگ آن به در تصویر بدین گونه تیره نشان داده می شود. البته آن طور که این منابع ادعا می کند که رنگ رزگلد برای آیفون ۱۳ پرو در نظر گرفته خواهد شد اندکی شک برانگیز می باشد، اما از طرف دیگر باید گفت جزئیاتی که از این تصاویر به دست می‌آید تفاوت کاملاً مشخصی را از لحاظ بخش دوربین و آرایش لنز ها نسبت به آیفون ۱۲ پرو نشان می دهد.

از این لحاظ می‌توان گفت همان طور شایعات و گزارش ها در ماه های قبل نشان می‌دهند که اپل احتمالات بخش برآمدگی دوربین پشتی را در آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس گسترش خواهد داد که بتواند از ضخامت کمتری برخوردار شود و همینطور شرایط و همینطور لنزهای آیفون ۱۳ پرومکس که دارای اندازه بزرگتری می باشند را در خود جای دهد.

این اما باید گفت که Majin Bu تا حدی در دنیای نشت دهندگان تصاویر محصولات اپل تازه وارد می باشد ولی او کسی است که برای اولین بار کیس های سیلیکونی آیفون ۱۲ جدید را در ماه آوریل قبل از تولید این وسیله در معرض عموم قرار داد. علاوه بر توسعه بخش برآمدگی دوربین در آیفون ۱۳ پرو، بخش ناچ بالای صفحه نمایش نیز انتظار می رود که کوچک تر شود.

در حقیقت تصاویری که در ماه‌های قبلی از برخی محافظ های صفحه نمایش و پنل های جلویی آیفون های جدید منتشر شد نشان می‌دهد که بخش ناچ تا حد زیادی کوچک خواهد شد. احتمال زیادی وجود دارد که اپل در پاییز امسال مدل های آیفون ۱۳ را به همراه اپل واچ های جدید سری ۷ معرفی کند و بنا به آخرین گزارش هایی که در روز جمعه منتشر شد این شرکت برای ماه سپتامبر دو  مراسم مجزای ویژه را در نظر گرفته است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.