یک تصویر نشتی از جعبه آیفون ۱۳ فاش شد

یک تصویر نشتی از جعبه آیفون ۱۳ فاش شد

در یک تصویر نشتی که به تازگی منتشر شده است تصویر جعبه از آیفون را نشان می دهد که در روی آن آیفون ۱۳ نوشته شده است. در طی یک نظرسنجی که به تازگی انجام شده است تقریباً یک پنجم کاربران آیفون عقیده دارند با عدد ۱۳ به خاطر بد یمن بودن آن مشکل دارند نمی‌خواهند که نام آیفون نسل بعدی به عنوان آیفون ۱۳ نام گیرد.

اما این تصویر نشتی یک بسته بندی از آیفون را نشان می دهد که در آن آیفون ۱۳ نوشته شده است. این پست که توسط یک کاربر توییتر به نام DuanRui در یک نمای نزدیک تهیه شده است تصویر یک بسته بندی و جعبه آیفون ۱۳ را نشان می دهد. البته این کاربر در نوشته ای که به همراه عکس منتشر کرده است یادآور می شود که او یک نشت دهنده نیست و همینطور این اطلاعاتی را که در دسترس او قرار گرفته است از سایت های دیگر گرفته است.  شاید این نشت دهنده از هشدار اخیر اپل  نگران شده که بخواهد خود را به عنوان نشت دهنده معرفی کند.

او در این نوشته یادآور می‌شود که این تصویر را در سایت شبکه اجتماعی چینی به نام ویبو به دست آورده است. ولی اشاره ای به منبع این تصویر نمی کند.. از طرف دیگر این نشت گزارشات قبلی را تایید می کند که همگی آنها ادعا می‌کنند که آیفون نسل بعدی به صورت آیفون ۱۳ نامگذاری خواهد شد. به صورت جداگانه ای DuanRui قبل از این نیز تصاویر مشابه را منتشر ساخت که ادعا می کرد مربوط به محافظ های صفحه نمایش آیفون ۱۳ می باشد. آن تصویر نیز گزارش هایی را تایید می کرد که نشان می دادند اپل می‌خواهد بخش ناچ را در مدل‌های جدید کاهش دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.