یکی از فروشندگان سوئیسی محصولات اپل ادعا می‌کند که شارژر MagSafe Duo را در ۲۱ دسامبر دریافت می کند

یکی از فروشندگان سوئیسی محصولات اپل ادعا می‌کند که شارژر MagSafe Duo را در ۲۱ دسامبر دریافت می کند

در حالی که اپل هنوز به طور رسمی تاریخ دقیق فروش شارژرهای MagSafe Duo Charger را اعلام نکرده است یکی از فروشندگان معتبر سوئیسی در حال گرفتن سفارش این وسیله می باشد که قرار است تا ۲۱ دسامبر به دست او برسد.

Digitec Galaxus در حال حاضر برای شارژر MagSafe Duo Charger در حال گرفتن سفارش آنلاین است. این شارژر های دوتایی قادرند به صورت همزمان اپل واچ به آیفون ۱۲ را شارژ نمایند. بر اساس اطلاعات این وب سایت فروشگاهی آنلاین ارسال محموله‌های این لوازم جانبی قرار است بین ۲۱ دسامبر تا ۲۹ دسامبر انجام شود، اما این تاریخ ها می تواند موقتی باشد و تاریخ نهایی پس از اعلام اپل بر روی سفارش ها اعمال خواهد شد.

شارژر های MagSafe Duo Charger که در مراسم اکتبر معرفی آیفون ها رونمایی گردید، در صفحه وب سایت فروشگاه آنلاین اپل برای هفته هاست که برچسب “به زودی” را خورده است. اما با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۰ انتظار می رود که پیش فروش این وسیله جانبی نیز به زودی توسط اپل اعلام شود.

اخیرا در ماه نوامبر نیز از سوی سازمان ارتباطات و مخابرات کره به اپل اجازه فروش لوازم جانبی جدید اپل نظیر MagSafe Duo Charger داده شد. این نیز می تواند دلیل دیگری باشد که اپل به زودی پیش فروش این لوازم جانبی را اعلام خواهد کرد.

شارژر MagSafe Duo Charger قادر به شارژ ۱۵ واتی بوده که برای مدل های آیفون ۱۲ به کار خواهد رفت. صفحه‌ وب بخش پشتیبانی اپل مشخص می‌سازد که برخی مدل‌ها به خصوص آیفون ۱۲ مینی تنها می‌تواند حداکثر یا ۱۱ یا ۱۴ وات شارژ را بسته به نوع آداپتور دریافت کند.

بر اساس بیانیه اپل در مورد محدودیت شارژ آیفون ۱۲ مینی مشخص شد که کوچک تر بودن اندازه این مدل باعث وجود برخی محدودیت ها در روند شارژ شده و در نهایت باعث می‌شود که آیفون ۱۲ مینی نتواند به طور کامل با شارژ ۱۵ واتی حمایت شود.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.