یکی از اهالی ماساچوست در حال خواب ایرپادش را بلعید

یکی از اهالی ماساچوست در حال خواب ایرپادش را بلعید

مردی اهل ماساچوست بعد از آنکه دریافت یکی از گوشی های ایرپاد را پیدا نمی کند، متوجه شد که آن را در مکانی که اصلاً انتظارش را ندارد خواهد یافت. Bradford Gauthier که در ماساچوست زندگی می کند در روز سه‌شنبه در یافت که در هنگام استفاده از ایرپاد خوابیدن و گوش کردن به موسیقی می‌تواند خطر آفرین باشد.

او بعد از پارو کردن برف ها برای ۲ ساعت در دوشنبه شب، ایرپادش  را در گوش قرار داد و به بستر رفت و در صبح وقتی که بیدار شد متوجه شد که یکی از گوشی های ایرپاد خود را پیدا نمی کند و در همان موقع نیز متوجه شد که در ناحیه میانی قفسه سینه خود ناراحتی هایی را احساس می‌کند.

مطابق گفته او موقعی که می خواسته است یک لیوان آب بخورد متوجه است که امکان چنین کاری وجود ندارد. در این موقع یکی از اهالی خانواده او به شوخی به او می‌گوید که او حتماً یکی از گوشی های ایرپاد را بلعیده است. آنها در نهایت به اورژانس مراجعه می کنند و پس از گرفتن اشعه ایکس مشخص می شود که ایرپاد در ناحیه مری او گیر کرده است.

در این مورد او مجبور شد که از طریق آندوسکوپی ایرپاد را بیرون بکشد و پس از آن به خانه برگشت. دکتر او می گوید که بسیار مایه تعجب است که مسدود شدن مری در مورد این شخص چندان دردآور نبوده است، چرا که در چنین مواقعی می تواند بسیار دردآور و مشکل آفرین باشد.

خود او هم در این مورد می‌گوید که بسیار خوش شانس بوده است که خطر بزرگتری بر سر او نیامده است. در جون ۲۰۲۰ نیز در اتفاق مشابهی یک دانش آموز کلاس دومی بعد از آن که یکی از گوشی‌های ایرپاد خود را به طور تصادفی بلعیده بود به اورژانس مراجعه کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *