یوتیوب دست رسی به ویژگی عکس در عکس را در iOS14 محدود کرد

یوتیوب دست رسی به ویژگی عکس در عکس را در iOS14 محدود کرد

ویژگی عکس در عکس یوتیوب موبایل در سافاری بدون پرمیوم دیگر قابل استفاده نمی باشد. در iOS14 ویژگی عکس در عکس این امکان را می دهد که در شما یک ویدئو را در پنجره کوچک تری مشاهده کنید در حالی که دارید برنامه دیگری را مورد استفاده قرار می دهید. اپلیکیشن یوتیوب ویژگی عکس در عکس را در iOS14 حمایت نمی کند اما تا دیروز اگر از طریق وب سایت یوتیوب و با مرور سافاری این ویژگی قابل مشاهده بود. اما از حالا این ویژگی دیگر در iOS14 قابل استفاده نیست.

در حقیقیت یوتیوب ویژگی عکس در عکس را به اکونت های پرمیوم محدود کرده است. همین طور ویژگی عکس در عکس در tvOS14 نیز دیگر قابل استفاده نیست. در iOS14 برای اولین بار ویژگی عکس در عکس قابل مشاهده بود و کاربران می توانستند در هنگام کار با دیگر برنامه ها ویدئو های یوتیوب را نیز در چهار گوش کوچکی مشاهده کنند.

یوتیوب به عنوان بزرگترین منبع ویدئو بوده و به نظر می رسد که این ویژگی در حال حاضر محدود شده است. به نظر می رسد هم زمان با منتشر شدن iOS14 یوتیوب تغییراتی را نحوه استفاده از این ویژگی مفید انجام داده است . هنوز به صورت رسمی از طرف یوتیوب اعلامیه رسمی در مورد این تغییر منتشر نشده است و شاید بتوان این عدم دسترسی به ویژگی عکس در عکس را به باگ های نرم افزاری دانست.

نکته جالب این جاست که ویژگی در تمامی نسخه های بتا قابل دست رسی بود. بخصوص در tvOS14 که پلاتفرم مشاهده فایل های ویدئویی است عدم دسترسی به ویژگی عکس در عکس می تواند تجربه دیدن ویدئو ها را متفاوت نماید. اما هنوز احتمال این وجود دارد که قطع و عدم دسترسی به ویژگی عکس در عکس موقتی بوده و یوتیوب در حال بروز رسانی ویژگی های پیشرفته در پلاتفرم خود می باشد. بهر حال به زودی مشخص خواهد شد که این تغییر دائمی یا موقت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *