گوگل ویژگی های ایجاد تماس های صوتی و تصویری را برای اپلیکیشن جی میل اضافه نمود

گوگل ویژگی های ایجاد تماس های صوتی و تصویری را برای اپلیکیشن جی میل اضافه نمود

بر اساس اعلام گوگل این شرکت اخیراً برای اپلیکیشن جی میل خود توانایی ایجاد چت صوتی و تصویری را از طریق این اپلیکیشن امکان پذیر ساخته است. قبلا این قابلیت و احتمال وجود داشت که بتوان در درون اپلیکیشن ایمیل بر روی ios و اندروید تماس برقرار نمود اما کاربران مجبور بودند که دعوت از شخص مقابل را  از طریق تماس ویدیو کنفرانس در گوگل میت ارسال کنند که می توانست برای کاربر مشکلات ایجاد کند و با محدودیت هایی همراه بود. اما با این تغییرات اخیر کاربر به طور مستقیم از طریق این اپلیکیشن می تواند تماس های صوتی و تصویری با کانتکت های خود داشته باشد.

در آینده کاربران در حقیقت می توانند در گوگل چت خود در درون اپلیکیشن جی میل از طریق آیکون های ویدیو که در گوشه سمت راست بالایی هر چت پدیدار می‌شود می‌توانند با کاربر و دوست خود به طور مستقیم ایجاد تماس های صوتی و تصویری نمایند. علاوه بر این کاربرانی که از طریق اپلیکیشن گوگل چت به تماس اقدام می‌کنند از حالا به بعد به اپلیکیشن جی میل هدایت می شوند. این در حقیقت بدان معناست که گوگل قصد سرعت که اپلیکیشن جی میل را به عنوان یک اپلیکیشن مرکزی برای امور پلتفرم های ارتباطی خود در نظر بگیرد.

بر اساس آنچه که گوگل اعلام نموده است این قابلیت جدید برای ایجاد تماس های صوتی و تصویری در اپلیکیشن جی میل برای همه کاربران از تاریخ ۶ دسامبر فعال خواهد شد و کاربران با داشتن اکانت های شخصی گوگل می توانند از این قابلیت استفاده کنند و بطور مستقیم و بدون واسطه با افراد موجود در کانتکت خود تماس های ویدیویی و صوتی برقرار کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.