گوگل مپس با آخرین بروز رسانی ها برای اپل واچ در دسترس عموم قرار خواهد گرفت

گوگل مپس با آخرین بروز رسانی ها برای اپل واچ در دسترس عموم قرار خواهد گرفت

گوگل در آخرین بروز برسانی آگوست خود برای اپلیکیشن نقشه گوگل مپس نسخه جدیدی را معرفی نمود که برای اپل واچ طراحی شده است. بر اساس بیانیه گوگل این اپلیکیشن در هفته های آینده آماده دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

این اپلیکیشن بوسیله یکی از کاربرانی که آیفون خود را با آخرین بروز رسانی ها تغییر داده بود روی اپل واچ نصب و آزمایش گردید. اپلیکیشن گوگل مپس برای اپل واچ در حقیقت جهت های روی نقشه را با توجه به دیده های ذخیره شده در آیفون روی اپل واچ نشان می دهد. به بیان دیگر در صورت عدم دسترسی همزمان به آیفون جهت ها نیز روی اپل واچ نشان داده نخواهد شد.

همین طور اپلیکیشن گوگل مپس به مقصد های ذخیره شده نظیر آدرس خانه و محل کار دسترسی خواهد داشت. اپ گوگل مپ برای اپل واچ دارای ویژگی های جانبی نظیر ETA است به این معنی که می تواند زمان تخمینی برای رسیدن به مقصد را با توجه به وسیله انتخابی نشان دهد.

این اپ همین طور شامل چندین مد مسافرتی است که کاربر نقشه را  با وسایل نقلیه مختلف اتومبیل، وسائل نقلیه عمومی، دوچرخه و پیاده مکان یابی کند. این در حالی است که اپل واچ های سری ۶ قرار است طی هفته آینده رونمایی شوند.

اپل هر ساله در ماه سپتامبر رویداد ویژه ای برای معرفی محصولات جدید خود برگزار می کند و این بار به نظر می رسد که معرفی اپل واچ های جدید و یک مدل آیپد جدید که پیش بینی می شود آیپد ایر ۴ باشد جزو معرفی محصولات اصلی در این رویداد باشد.

همین طور انتظار می رود اپل امسال یک مدل اپل واچ از جنس پلاستیک نیز در کنار مدل های پیشرفته تر معرفی نماید. این مدل که از قیمت به مراتب کمتری برخوردار است به نظر می رسد بیشتر برای کودکان طراحی شود و اپ های ویژه مخصوص این گروه سنی را دارا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *