گورمن : هیچ گونه شانسی وجود ندارد که اپل واچ های سری ۷ از حسگر فشارخون برخوردار شوند

گورمن : هیچ گونه شانسی وجود ندارد که اپل واچ های سری ۷ از حسگر فشارخون برخوردار شوند

سه شنبه منبع خبری نیکی آسیا گزارشی را منتشر نمود که در آن به وجود برخی تأخیر ها در تولید اپل واچ سری ۷ اشاره نمود که قرار است ویژگی اندازه گیری فشار خون را نیز با خود به همراه داشته باشد. این گزارش اعلام نمود که اعمال این حسگر ها یکی از دلایلی است که باعث بروز برخی مشکلات در زمینه تولید این وسیله شده است.

بلومبرگ در همان روز نیز با اشاره به گزارش منابع خبری نیکی آسیا ادعا نمود که حس گر های جدید چالش های جدیدی را در زمینه تولید این وسیله به وجود آورده است که باعث برخی تاخیر ها در زمینه ارسال به مشتریان خواهد شد. اما پس از آن گزارشی توسط مارک گورمن منتشر شد که در آن هیچ گونه اشاره ای به ادعای منبع خبری نیکی آسیا برای حسگرهای فشار خون نشده است. اما او در یک توییت جداگانه به وضوح اعلام نمود که هیچ گونه شانسی برای اینکه اپل واچ های سری ۷ از حسگرهای فشارخون برخوردار شوند در حال حاضر وجود ندارد.

البته این گفته او به این دلیل نیست که این مدل ها در آینده از چنین حسگرهایی برخوردار نخواهند شد. در اوایل امسال اپل آشکار نمود که یکی از بزرگ ترین مشتریان یک شرکت استارت آپ انگلیسی به نام راکلی فوتونیک می‌باشد. این شرکت در زمینه تولید حس گرهای نوری برای تشخیص و اندازه ‌گیری فاکتورها و معیار های مربوط به خون افراد تخصص دارد که شامل اندازه گیری فشار خون، اندازه گیری قند خون و همینطور میزان اندازه گیری الکل خون می باشد.

از طرف دیگر این شرکت نیز آشکار ساخت که در حال حاضر بزرگ‌ ترین مشتری آنها اپل می باشد که این خود یکی از دلایلی است که اپل به طور جدی در پی اعمال حس گر های مربوط به فشار خون در اپل واچ می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.