گزارش های جدید حاکی از استفاده اپل از صفحه های نمایش پروموشن ۱۲۰ هرتزی برای آیفون ۱۳ می باشد

گزارش های جدید حاکی از استفاده اپل از صفحه های نمایش پروموشن ۱۲۰ هرتزی برای آیفون ۱۳ می باشد

گزارش دیگری از چرخه تامین کننده های اپل تاکید بیشتری را بر ادعاهای قبلی می گذارد که بیان می داشت آیفون ۱۳ پرو دارای صفحه های نمایش گر با نرخ تازه ۱۲۰ هرتزی خواهد شد.

صفحه های نمایش LTPO چند سالی است که در حال بررسی برای استفاده آیفون های جدید می باشد.  به هر حال در روز جمعه گزارشی منتشر شد که نشان می‌داد این صفحه نمایش گر بالاخره برای آیفون آماده شده‌اند و برای اولین بار برای استفاده در آیفون با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی قابلیت استفاده دارند.

یکی از منابع نزدیک متصل به چرخه تامین کننده ها ادعا می کند که سامسونگ و ال جی در حال حاضر وظیفه ساخت صفحه های نمایشگر LTPO را برای آیفون دارند. در روز جمعه این گزارش ادعا کرد که روند تبدیل صفحه های نمایش LTPO برای آیفون با موفقیت انجام شده است و برای استفاده در آیفون های ۲۰۲۱ آماده می باشد.

اپل گفته می‌شود که این صفحه نمایش را در مدل های پیشرفته تر آیفون ۱۳ نظیر آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرومکس به کار خواهد برد. پنل های صفحه نمایش برای آیفون های پایین رده تر انتظار می رود که از تکنولوژی اولد برخوردار باشد که به وسیله شرکت های ال جی و بیوی BOE انجام خواهد شد.

گزارش شده است که اپل در حال مطالعه بر روی یک نوع تکنولوژی ذخیره باتری می باشد که بتواند ظرفیت باتری ذخیره شده را در اختیار صفحه‌های نمایش LTPO قرار دهد. زیرا که صفحه نمایش با نرخ تازه بالا تر مصرف بسیار بیشتری دارند که همین امر باعث خواهد شد که باتری به زودی تمام شود.

بر اساس گزارش دیجی تایمز این تکنولوژی نیز در مراحل پایانی خود می باشد. با توجه به این تکنولوژی جدید انتظار می رود که در این وسیله ها بتوان ۲۰ درصد باتری بیشتری را نسبت به حالت قبلی ذخیره نمود. اپل در حال حاضر از تکنولوژی LTPO برای کاهش نرخ تازه مدل های اپل واچ استفاده می کند. در حال حاضر در آیپد پرو های جدید تکنولوژی LTPO به کار رفته است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *