گزارش هایی از مشکل عدم دریافت نوتیفیکیشن پیام ها در  iOS 14

گزارش هایی از مشکل عدم دریافت نوتیفیکیشن پیام ها در  iOS 14

برخی از کاربران آیفون در بخش دریافت نوتیفیکیشن مربوط به پیام های جدید در iOS 14 مشکلاتی را تجربه می کنند به این صورت که برای آنها برخی از پیام های نوتیفیکیشنهای جدید نشان داده نمی شود..

این مشکل که به نظر می‌رسد بیشتر به مدل های  آیفون ۱۲ که با سیستم عامل  iOS 14  کار می کنند مربوط می شود در دیگر مدل‌های آیفون نیز شامل مدل های نسل آیفون ۱۱ برای برخی کاربران نیز مشاهده گردیده است.

در فروم پشتیبانی اپل صفحه مربوط به این مشکل تحت عنوان: “مشکلات مربوط به نوتیفیکیشن پیام ها در  iOS 14” از ۱۹ سپتامبر منتشر شده است که در حال حاضر بدلیل گستردگی آن به  ۴۳ صفحه توسط گزارش کاربران گسترش یافته و  نشان می‌دهد که بیش از ۵۲۶۵ کاربر از مشکلات مشابهی در مورد نوتیفیکیشن پیام ها در آیفون های جدید رنج می برند و مشکلات خود را در این نوشته ها در فرم اپل به اشتراک گذاشته اند.

این خطا تا حد زیادی علائم یکسانی را نشان می‌دهد بدین صورت که کاربران نمی‌توانند در روی بنر واقع در لاک اسکرین یا قفل صفحه نمایش آیفون خود هیچ گونه نوتیفیکیشن پیغام های جدید را مشاهده کنند و همین طور هیچ نوع نمایانگر قرمز رنگی بر روی خود اپلیکیشن پیام ها برای نشان دادن پیام های خوانده نشده نشان داده نمی شود.

علی رغم تلاش های مشابه که برای رفع این مشکل توسط کاربران صورت در به روش های مختلف صورت گرفته است ولی هیچکدام موثر واقع نشده است. تلاش هایی نظیر ریستارت کردن آیفون و حتی ریست کردن کامل آیفون و همین طور تغییر تنظیمات در نحوه سینک شدن پیام ها در آی کلاد هیچ کدام نتوانسته مشکل را حل نماید.

این گزارش برای اولین بار توسط مکرومرز گزارش گردیده است و اخیراً نیز به وسیله The Verge مورد بررسی و پوشش قرار گرفته است تا با آگاهی رسانی عمومی در سطح اینترنت چاره ای برای این مشکل پیدا شود، اما هنوز از جانب اپل  پاسخی در دسترس نیست.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *