گزارش هایی از مشکل داغ شدن اپل واچ اس ای در کره جنوبی می‌تواند مشکل محلی باشد

گزارش هایی از مشکل داغ شدن اپل واچ اس ای در کره جنوبی می‌تواند مشکل محلی باشد

 برخی از کاربران اپل واچ اس ای در کره جنوبی با مشکل داغ شدن وسیله های شان در هنگام استفاده  روبرو بوده اند. این کاربران تصاویری در وب منتشر نموده اند و ادعا می کنند که اپل واچ در دست آنها و در هنگام استفاده شروع به داغ شدن کرده و مچ دست آنها را سوزانده است. 

اپل به همراه معرفی سری اپل واچ های مدل های اصلی  اپل واچ سری ۶،  مدل اس ای  را که دارای قیمت پایین تری است را نیزمعرفی نمود. اما برخی از کاربران در کره جنوبی در حال تجربه مشکل داغ شدن این وسیله در هنگام استفاده از آن هستند. 

 نوشته ای در سایت ردیت اعلام می کند که چندین نمونه از این مشکلات داغ شدن اپل واچ  مدل اس ای گزارش شده که موجبات نارضایتی ها  کاربران را فراهم نموده است . مطابق با این نوشته ها در برخی موارد داغ شدن اپل واچ موجب آسیب رساندن به مچ دست برخی کاربران و سوزش آن شده است. در این نوشته ۶ نمونه وجود دارد که بین ۱۰ اکتبر و ۱۹ اکتبر جایی که مشکلات ایجاد شده اند اتفاق افتاده است و همه این شکایات از کاربران ساکن کره جنوبی می باشد. این مشکل در پی استفاده چند روزه از اپل واچ اتفاق افتاده و به نظر می رسد بخش کوچکی از صفحه نمایش اپل واچ نیز بعد از داغ شدن آسیب دیده است.

 اما برخی در هنگام قرار دادن اپل واچ روی شارژر دچار چنین مشکلی شده اند. برخی دیگر در هنگام استفاده از اپل واچ  مدل اس ای روی مچ دست شان احساس داغ شدن و سوزش نموده اند و در این میان یک کاربر دچار سوختگی در ناحیه مچ دست خود شده است. مطابق با اظهارات بیان شده در این پست ناحیه داغ شدن اپل واچ می تواند به قسمت بالای کانکتور صفحه نمایش مربوط باشد.

اما جزئیات بیشتر نیاز به بررسی تکنیکی و باز کردن قطعات اپل واچ  مدل اس ای  دارد. از میان این شش کاربر، سه مورد موفق شدند که اپل واچ خود را به مغازه های اپل بازگرداند و آنها را تعویض کنند.  اما به نظر می رسد در چند روز آینده اپل به صورت رسمی به این مشکل پاسخ مناسب را ارائه نماید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *