گزارش نارضایتی برخی از کاربران از مشکلات تاچ در آیفون ۱۲ مینی در هنگام استفاده از گارد قاب یا گلس

گزارش نارضایتی برخی از کاربران از مشکلات تاچ در آیفون ۱۲ مینی در هنگام استفاده از گارد قاب یا گلس

 گروهی از کاربران آیفون ۱۲ مینی  گزارش دادند که در هنگام استفاده است از گارد و یا گلس صفحه نمایش لمسی آنها غیر پاسخ گو می شود و تاچ به خوبی عمل نمی کند. شکایات که در بخش راهنمای فروم اپل انتشار یافته است نشان می دهد که برخی از مشتریانی که آیفون ۱۲ مینی را خریداری نموده اند در هنگام کار با آن مشکلات مشابهی را تجربه می کنند.

برای کاربرانی آیفون ۱۲ مینی خود را در درون قاب برای محافظت قرار داده‌اند و همین طور آن هایی که برای محافظت صفحه نمایش از محافظ و گلس استفاده می‌کنند در چندین مورد مشابه مشاهده شده است که صفحه نمایش تا حد زیادی پاسخگویی خود را از دست می دهد و به خوبی عمل نمی نمایند

 نوشته های انتشار یافته در فروم اپل به این واقعیت اشاره می‌کنند که بکار بردن محافظ صفحه نمایش باعث می شود که  صفحه لمسی غیر پاسخگو می شود به طوری که کاربران نمی توانند قفل صفحه نمایش خود را باز کنند و یا صفحه را به پایین یا بالا بغلتانند.

 همین طور به کار بردن گلس باعث شده است که حس گر اثر انگشت صفحه نمایش نتواند بدرستی عمل نماید و پاسخگو باشد که این بازگشایی قفل صفحه نمایش را با مشکل مواجه می کند. در برخی موارد دیگر مشاهده شده است که صفحه نمایش برخی اوقات درست عمل می‌کند و در برخی موارد دیگر از پاسخگویی خود را از دست می دهد.

 همین طور بخش دیگری از کاربران در هنگام قرار دادن آیفون در درون قاب یا محافظ نیز با مشکل مشابهی روبرو شده و متوجه شدند که با این کار تا حد زیادی صفحه نمایش قابلیت تاچ و پاسخگویی خود را از دست می‌دهد بطوری که برخی از کاربران برای حل این مشکل با فکر اینکه اشکال اصلی از نوع محافظ صفحه نمایش ممکن است باشد آن را تغییر دادند اما این راهکار موثر واقع نگردید. در نهایت با برداشتن محافظ پاسخگویی صفحه نمایش به حالت اول بازگشت. 

 اما در برخی موارد نیز بکارگیری محافظ صفحه نمایش به تنهایی و بدون قرار دادن در داخل قاب، مشکل را حل کرد و به محض اینکه آیفون در درون قاب قرار می‌گرفت پاسخگویی صفحه نمایش با دوباره با مشکل روبرو بود.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.