گزارشات می گویند آیفون ۱۳ در ۱۷ سپتامبر و ایرپاد ۳ در ۲۰ سپتامبر رونمایی خواهد شد

گزارشات می گویند آیفون ۱۳ در ۱۷ سپتامبر و ایرپاد ۳ در ۲۰ سپتامبر رونمایی خواهد شد

بر اساس تصویری که از یک اپلیکیشن فروشگاه آنلاین که در زبان چینی در منابع خبری IT Home منتشر شده است، اپل ممکن است که۰ آیفون ۱۳ را در روز جمعه ۱۷ سپتامبر و ایرپاد های نسل ۳ را در روز پنجشنبه در ۳۰ سپتامبر معرفی کند. این اسکرین شات ها در ابتدا در وبسایت شبکه اجتماعی چینی به نام ویبو توسط یک کاربر به نام PandaIsBald منتشر شد و نشان می‌دهد که چهار مدل گوشی های آیفون ۱۳ در روز ۱۷ سپتامبر و همینطور ایرپاد نسل ۳ در روز ۳۰ سپتامبر آماده فروش خواهند شد.

علاوه بر این که تصاویر اخیر می‌توانند واقعی  نباشد، منبع خبری IT Home هیچگونه اطلاعات دیگری را برای محکم کردن این ادعا ارایه نمی کند. در گدشته نیز اسکرین شات های مربوط به این وبسایت اطلاعات نادرستی را نشان داده است، بنابراین نمی توان با اطمینان کامل در ارتباط با این ادعا که اظهار نظر کرد.

اما از طرف دیگر شواهد زیادی وجود که اپل قصد دارد که امسال رونمایی آیفون های جدید را در ماه سپتامبر برگزار کند. باعث می‌شود که تا حدی باور کنیم که تاریخ های ارائه شده توسط این وب سایت درست از آب درآید. تحلیل گر شناخته شده Daniel Ives ادعا می‌کند که آیفون های جدید در هفته سوم سپتامبر معرفی خواهد شد که می‌تواند از تاریخ ۱۳ تا ۱۷ سپتامبر را شامل شود.

بر اساس آنچه که اپل در سال های گذشته رونمایی آیفون های جدید را انجام داده است ۷ سپتامبر، ۱۴ سپتامبر و ۲۱ سپتامبر  تاریخ هایی هستند که می توانند به احتمال زیاد برای معرفی و آشکار نمودن آیفون های جدید در نظر گرفته شوند. مدل های آیفون ۱۳ بر اساس گزارشات بیشتر بر روی توانایی های دوربین شامل خصوصیات جدید ProRes و اضافه نمودن مود پرتره برای ویدیو ها تمرکز خواهد داشت. این گوشی احتمال می‌رود که دارای ناچ کوچک تر، باتری‌های بزرگتر و قابلیت پردازشی بهتری باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.