ساخت اپل واچ ها و کنترلر های بازی مقرون به صرفه

ساخت اپل واچ ها و کنترلر های بازی مقرون به صرفه
ساخت اپل واچ ها و کنترلر های بازی مقرون به صرفه

بر اساس اطلاعات حاصل از جان پروسر نشت دهنده شناخته شده اپل در حال ساخت کنترلر بازی و یک نوع اپل واچ با قیمت پایین تر می باشد. بر این اساس اپل ممکن است بزودی مدل های ارزان تری از اپل واچ را وارد بازار کند که بدنه آنهارا جنس پلاستیک بوده و دارای هزینه ساخت کم تری می باشند.

لازم به ذکر است اپل واچ های کنونی از جنس آلومینیوم یا تایتانیم بوده که تا حد زیادی به گران تر شدن قیمت نهایی آنها می انجامد. شایعه جداگانه ای حاکی از اضافه شدن یک بخش مخصوص بچه ها به اپل واچ است که می تواند مربوط به اپل واچ های مقرون به صرفه باشد. اپل واچ های سری ۶ احتمالا از لحاظ طراحی تغییرات زیادی را متحمل نخواهند شد اما شایعات حاکی از مجهز شدن اپل واچ های جدید به حس گر فشار خون می باشد.

اپل تی وی می تواند با آمدن این کنترلر های جدید قابلیت های تازه ای  پیدا کند و باعث می شود تا با کنترلر های شناخته شده کنونی نظیر پلی استیشن و ایکس باکس به رقابت بپردازد. اپل تی وی سری ۶ که ماه هاست در انتظار ارسال به بازار است انتظار می رود از چیپست A12Z بهره ببرد که قابلیت های گیمینگ بهتری دارد.  پروسر در این مورد ادعا می کند که حتی عکس هایی نیز در اختیار دارد اما هنوز آنها را در معرض عموم قرار نداده است.

جان پروسر تا بحال پیش بینی های نزدیک به واقعیتی را ارایه کرده است. به عنوان مثال پیش بینی های او در مورد تاریخ رونمایی آیفون SE  و هدفون های پاور بیتس و همین طور آی مک جدید بسیار با دقت بود و تا حد زیادی درست از آب در آمد. همین طور پیش بینی های او در مورد اپل گلس و تاخیر در رونمایی آیفون ۱۲ در حد قابل قبولی بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *