کیوین لینچ رئیس بخش اپل واچ رهبری پروژه اپل کار را به دست گرفت

کیوین لینچ رئیس بخش اپل واچ رهبری پروژه اپل کار را به دست گرفت

معاون بخش تکنولوژی اپل کیوین لینچ بر اساس گزارش بلومبرگ یک بخش مدیریتی را در پروژه اپل کار به عهده گرفته است. او قرار است جایگزین Doug Field شود که به تازگی به شرکت فورد اپل ملحق شده است.

لینچ در ابتدا در ماه جولای بود که به تیم اپل کار پیوست و بر اساس گزارش های موجود به عنوان یک مهندس کمکی برای توسعه اپل کار در بخش مدیریتی به این پروژه ملحق شد. حالا که Doug Field این شرکت را ترک کرده است لینچ قرار است که نقش او را در رهبری پروژه اپل کار به عهده بگیرد.

بنا به این سمت او قرار است که در زمینه های مهندسی سخت افزار و همینطور نرم افزار ماشین های خودران  این پروژه را مدیریت کند. لینچ از سال ۲۰۱۳ اپل واچ در این شرکت فعالیت دارد و قبل از آن نیز در شرکت های معروف مانند ادوبی فعالیت داشته است. علاوه بر اینکه او قرار است در پروژه اپل کار به فعالیت خود ادامه دهد انتظار می رود که همچنان در پروژه های مربوط به اپل واچ نیز نظارت و مدیریت های لازم را اعمال کند.

مدیریت پروژه اپل در طول چند سال گذشته دچار تغییر و تحولات بسیاری شده است و همین امر باعث شده که این پروژه با مشکلات و تغییراتی در زمینه توسعه و مذاکراتی که در این مورد لازم بوده است مواجه شود. بر اساس گزارش بلومبرگ خروج رهبر قبلی اپل کار یعنی داگ فیلد به عنوان یک نشانه می باشد که اپل کار  قرار نیست که در آینده نزدیک آماده بهره برداری شود و هنوز سال ها برای توسعه قطعات لازم برای این وسیله وقت لازم است.

شرکت فورد روز سه شنبه اعلام نمود که فیلد برای شروع فعالیت در زمینه های هوش مصنوعی و پروژه های سخت افزاری و نرم افزاری برای اتومبیل های خودران استخدام نموده است. فیلد از سال ۲۰۱۸ در اپل مشغول فعالیت بود و قبل از آن نیز در شرکت تسلا به عنوان یکی از مهندسین که در مرحله تولید مدل ۳ این وسیله شرکت داشته فعالیت نموده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.