کیس های سیلیکونی ماگسیف آیفون ۱۳ پرو مکس در تصاویر جدید خودش را نشان داد

کیس های سیلیکونی ماگسیف آیفون ۱۳ پرو مکس در تصاویر جدید خودش را نشان داد

در ویدیویی که اخیراً کیس های سیلیکونی رسمی اپل را برای آیفون ۱۱ پرو مکس نشان می‌داد تاییدی بر این می باشد که آیفون های سری بعدی به صورت آیفون ۱۳ نامگذاری خواهند شد. البته این ویدئو در مدت کوتاهی پس از انتشار حذف گردید.

یک کاربر توییتر دسته ای از کیس های سیلیکونی آیفون ۱۳ پرو مکس را که در جعبه های سفید بود در ویدیویی منتشر نمود و این در حالی بود که بر روی این کیسه های سیلیکونی آیفون ۱۳ پرو مکس دیده می شد و در کنار آن کلمه ماگسیف نیز قید شده بود. البته این ویدئو در مدت کوتاهی پس از انتشار به وسیله توییت حذف گردید. اما توسط اکانت های دیگر کپی شده و بارها به انتشار رسید.

از آنجایی که نوشته ای به همراه این پست منتشر نشد نمی توان به درستی جزئیات دیگری را در این مورد مشخص نمود. البته انتشار عکس ها و ویدیوهای لوازم جانبی آیفون یک یا دو هفته قبل از رونمایی محصول چیزی است که قبل از این نیز بسیار اتفاق افتاده است و کاملاً رایج می باشد. بیشتر منابع قابل اعتماد بر این واقعیت تاکید کردند که آیفون های ۲۰۲۱ به صورت آیفون ۱۳ نامگذاری خواهد شد، اما گارشات کمی نیز در این مورد وجود دارد که ادعا می کنند آیفون های جدید به صورت آیفون ۱۲ اس نامگذاری خواهد شد.

اوایل سال اخیر نیز بر اساس یک نظرسنجی انجام شده مشخص شد که بیشتر کاربران نمی خواهند آیفون های جدید به صورت آیفون ۱۳ گذاری شوند.  ۳۸% از افراد اعتقاد داشتند که باید آنها را به عنوان آیفون‌های ۲۰۲۱ معرفی کند و ۲۶ درصد فکر می کردند که آیفون ۱۳ بهترین نام برای این آیفون ها می باشند و تنها ۱۳ درصد گفتند که می خواهند که آیفون های بعدی به صورت آیفون دوازده اس نامگذاری شود.

در حقیقت از آنجایی که عدد ۱۳ برای برخی از افراد یادآور بدشانسی می باشد بیشتر افراد در این نظرسنجی تمایل به این داشتند که آیفون های نسل بعدی باید به صورت آیفون ۱۳ نامگذاری شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.