کیبورد MAX+ برای آیپد پرو ۱۱ اینچی به بازار آمد

کیبورد MAX+   برای آیپد پرو ۱۱ اینچی به بازار آمد

در اوایل امسال کیبورد پیشرفته مکس پلاس به همراه ترک پد برای آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی به عنوان یکی از رقبای اصلی و نزدیک مجیک کیبورد اپل به بازار آمد که با قیمت پایین تری برای مشتریان موجود می باشد. حالا این شرکت کیبورد جدیدی را به نام MAX+ برای آیپد پرو های ۱۱ اینچی (برای تمام نسل ها) و همین طور آیپد ایر نسل ۴ معرفی کرده است که دارای تمام ویژگی هایی است که برای مدل آیپد پرو موجود می باشد.  اندازه کوچکتر نسخه ۱۱ اینچی کیبورد مکس پلاس دارای قیمت ۱۹۹ دلار می باشد که ۱۰۰ دلار ارزان تر از مجید کیبورد اپل بوده و در رنگ‌های مختلف سفید نقره‌ای و خاکستری فضایی ارائه می شود.

کیبورد مکس پلاس به صورت مگنت به پشت آیپد ایر و یا آیپد پرو منتظر متصل می شود اما به جای اسمارت کانکتور اتصال آن با وسیله  از طریق بلوتوث می باشد. همچنین بدان معناست که کیبورد مکس پلاس نمی تواند از آیپد به عنوان منبع تغذیه استفاده کند و باید به صورت جداگانه شارژ شود.

بر اساس اعلام کمپانی Brydge با این کیبورد شما همان تجربه مجیک کیبورد را خواهید داشت و می توانید از صفحه کلید دارای بکلیت که در در زیر انگشتان احساس خوبی به وجود می آورد بهره مند شوید که کلید های آن تراول خوبی دارد. همینطور ترک پد آن نیز از حس تماس و پاسخگویی وبی برخوردار است.

این کیبورد همچنین دارای یک ردیف از کلیدهای شورتکات می باشد تا بتواند برای برخی از اعمال اجرایی کنترل مدیا روشنایی تنظیم روشنایی و غیره دسترسی سریع تری را برای کاربر به وجود بیاورد. این کیبورد برای آیپد پرو های ۱۱ اینچی و آیپد ایر ۱۰.۵ اینچی با قیمت ۱۹۹ دلار و نسخه بزرگتران برای آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی با قیمت ۲۴۹ دلار موجود می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.