کنفرانس نهایی معرفی “آیفون ۱۲” ممکن است تا اوایل اکتبر به تعویق بیفتد

کنفرانس نهایی معرفی “آیفون ۱۲” ممکن است تا اوایل اکتبر به تعویق بیفتد

به نقل از گزارش جدید نیککی، خط تولید “آیفون ۱۲” اپل به دلیل تعطیلی کارخانجات و غیبت کارکنان اپل بخاطر ویروس کرونا و بحران جهانی ، با تأخیر چهار هفته ای تا دو ماهه روبرو خواهد شد.

یک منبع آگاه نیککی گفت: “آنچه اکنون به نظر می رسد ماهها تأخیر در تولید انبوه بوجود خواهد آمد، اما اپل تمام تلاش خود را انجام می دهد تا این تعویق را حتی المکان کوتاه کند. ولی هنوز این احتمال وجود دارد که برنامه تولید بتواند مانند قبل پیش برود.”

این فرد گفت: “برخی از مونتاژهای آیفون نهایی ممکن است تا اوایل ماه اکتبر به تأخیر بیفتند ، و تعجب آور نیست اگر تأخیرهای بیشتری وجود داشته باشد ، زیرا هنوز آزمایش های زیادی در حال انجام است و طرح های نهایی هنوز کامل نشده اند.”

براساس این گزارش ، اپل با جدیت سعی می کند تا تاخیر بوجود آمده را کاهش دهد و احتمال کمی وجود دارد که راه اندازی “آیفون ۱۲” تا سال آینده به تعویق بییافتد.
این خبر گزارش روزنامه وال استریت در اواخر ماه آوریل که می گوید اپل هنوز هم قصد دارد خط تولید “آیفون ۱۲” در سال ۲۰۲۰ راه اندازی کند، اما تولید انبوه دستگاه ها حدود یک ماه به تعویق می افتد را تصدیق می کند.

از طرف دیگر ، شرکت عرضه‌کننده اپل برودکام معتقد است که عرضه مدل‌های ۲۰۲۰ آیفون برای چند هفته به تأخیر خواهد افتاد و در اواخر پاییز عرضه خواهد شد.

طبق گفته های اپل ، آنها از تولید کنندگان درخواست کردند تا در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ بیش از ۴۵ میلیون دستگاه آیفون XR ، آیفون ۱۱ و آیفون SE تولید کنند تا به عنوان راهی برای محافظت از تاخیر بوجود آمده احتمالی در آیفون های ۵G جدید خود شوند.

اطلاعات بلومبرگ همچنان نشان می دهد که برخی از آیفون های جدید می توانند “چند هفته دیرتر از حالت معمول سالهای قبل” منتشر شوند.
تحلیلگر اپل ، مینگ چی کو معتقد است که اپل بخاطر تغییرات جدیدی که در سیستم آنتن آیفون های ۵G ایجاد کرده با تاخیری بعلت تاییده نهایی کیفیت مواجه خواهد شد.

اپل امسال چهار مدل از آیفون ۱۲ را عرضه خواهد کرد:

  •  یک دستگاه ۵.۴ اینچی جدید
  • دو مدل ۶.۱ اینچی 
  •  یک گوشی ۶.۷ اینچی

انتظار می رود که آیفون های ۶.۱ و ۵.۴ اینچی در ماه سپتامبر به تولید انبوه برسند ، در حالی که تولید انبوه درآیفون های ۶.۷ اینچی با توجه به طراحی پیچیده تر تا اکتبر به تعویق افتد.

1 نظر در مورد “کنفرانس نهایی معرفی “آیفون ۱۲” ممکن است تا اوایل اکتبر به تعویق بیفتد

  1. اشتراک ها: آخرین گمانه زنی ها در مورد قیمت آیفون 12 | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *