کمپانی کوالکام Qualcomm اعلام کرد رونمایی آیفون ۱۲ با قابلیت ۵ جی تا بعد سپتامبر به تعویق خواهد افتاد

کمپانی کوالکام Qualcomm  اعلام کرد رونمایی آیفون ۱۲ با قابلیت ۵ جی تا بعد سپتامبر به تعویق خواهد افتاد

کوالکام Qualcomm امروز گزارش مربوط به در آمد سه ماهه چهارم به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که آماده شدن آیفون های ۵ جی احتمالا تا بعد از ماه سپتامبر به تعویق خواهد افتاد. این کمپانی همین طور اعلام کرد به تعویق افتادن پروژه ۵ جی برای تلفن های همراه تاثیر محسوسی  در درآمد چهار ماهه سوم این شرکت داشته است.

سه ماهه چهارم سال شامل جولای، آگوست و سپتامبر است و معمولا با تاریخ رونمایی آیفون های اپل همزمان می شود. از آن جا که کوالکام برای براند های متفاوتی مدم های ۵ جی می سازد ممکن اساس آنچه این کمپانی به عنوان تعویق در ساخت و آماده سازی اعلام می کند مربوط به تلفن های همراه غیر از اپل نیز باشد.

اپل قرار است از چیپ های ۵ جی کوالکام در ساخت آیفون ۱۲ استفاده کند و قرار است تمامی مدل ها از این تکنولوژی بهره گیرند. همین طور شایعاتی وجود دارد که ادعا می کنند آماده شدن آیفون های امسال بعلت بحران کنونی بهداشت جهان و محدودیت های مسافرتی به تعویق خواهدافتاد.

تا به حال منابع اطلاعاتی به این مطلب اشاره داشته اند که آیفون ها به احتمال زیاد ۱ ماه با تاخیر مواجه خواهند بود که مشخص می کند آیفون های جدید در اکتبر معرفی خواهند شد.

اگر چه هنوز مشخص نیست که تمام مدل های آیفون امسال با تاخیر مواجه باشند و این احتمال همچنان وجود دارد که برخی مدل ها در ماه سپتامبر رونمایی شوند. این بدان معنی است هنوز انتظار می رود اپل مطابق مراسم هر ساله خود بدون هیج گونه تاخیری مدل های امسال را معرفی نماید و رونمایی بقیه محصولات را به تاریخ دیگری موکول کند. یعنی مانند آنچه در سال ۲۰۱۸ دیدیم اپل ابتدا مدل های آیفون ایکس اس و ایکس اس مکس را معرفی نمود و آیفون مدل ایکس ار در ماه اکتبر به بازار آمد.

2 نظر در مورد “کمپانی کوالکام Qualcomm اعلام کرد رونمایی آیفون ۱۲ با قابلیت ۵ جی تا بعد سپتامبر به تعویق خواهد افتاد

  1. اشتراک ها: اپل ممکن است رونمایی آیفون ۱۲ را در دو مرحله انجام دهد | Texnoli

  2. اشتراک ها: اپل ممکن است یک مدل آیفون ۱۲ فقط ۴ جی تا اوایل سال ۲۰۲۱ رونمایی کند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *