کاور آیفون ۱۳ پرو نشان از افزایش برآمدگی دوربین پشتی را می دهد

کاور آیفون ۱۳ پرو نشان از افزایش برآمدگی دوربین پشتی را می دهد

تصاویری که توسط یک نشت دهنده منتشر شده است یک مدل آیفون ۱۲ پرو را در درون کاور آیفون ۱۳ پرو قرار داده شده است نشان می دهد و به خوبی آشکار می سازد که در این مدل جدید مقدار برآمدگی سیستم دوربین پشتی افزایش است تا حدی افزایش داشته است.

آیفون ۱۳ پرو انتظار می رود که از لحاظ ویژگی ها و قابلیت های دوربین خصوصیات جدید و بهبود رسانی های متعددی را دریافت کند که از آن میان می‌توان به بزرگتر شدن اندازه لنزها، لرزشگیر های تصویری بهتر  اشاره کرد.

وجود این قابلیت های جدید سبب شود که برآمدگی دوربین در بخش پشتی کمی زیادتر شود. بر اساس تصویری که توسط یک نشت دهنده به نام آنکل پن در سایت شبکه اجتماعی چینی به نام ویدئو منتشر شده است، آیفون ۱۳ پرو مکس را نشان می دهد که دارای بخش دوربین بزرگتری است.  علاوه بر این منبع خبری Elec گزارش جداگانه ای را ارائه داده است که در آن کاور های مختلفی را برای آیفون ۱۳ پرومکس را نشان می دهد. ولی در این تصاویر مقدار برآمدگی سیستم دوربین افزایش کمتری را نشان می دهد.

به طور حتم همه این تصاویر به‌گونه‌ای تاکید دارند که آیفون ۱۳ پرو به احتمال زیاد دارای یک برآمدگی پشتی نسبت به مدل های آیفون ۱۲ آن می باشد. این می‌تواند به این معنی باشد که در مدل های جدید قرار است که شاهد اعمال قابلیت های بیشتر برای ارتقای کیفیت دوربین ها از لحاظ عملکردی و لرزشگیر های تصویری باشیم.

البته ممکن این تصاویر منتشر شده به درستی نشانگر شکل واقعی برآمدگی دوربین پشتی در مدل های آیفون ۱۳ نباشند. یکی از دلایل این آن است که شرکت های سازنده کاور معمولاً قبل از تولید مدل های آیفون ۱۳ اقدام به ساخت یک سری کاورهای آزمایشی می کنند که از لحاظ ابعاد و خصوصیات مطابق با گزارشات و شایعات موجود ساخته می شوند.

این کاور ها از طرف دیگر می توانند ابعاد درستی از آیفون های آینده را آشکار کنند. اما تا زمانی که اپل  نسل بعدی آیفون را در پاییز رونمایی نکند هیچ راهی به طور قطع وجود ندارد که بتوان از صحت این ادعا ها متوجه شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.