کاهش موجودی مدل های آیپد نسل ۸ در آستانه رونمایی مراسم هفته آینده اپل

کاهش موجودی مدل های آیپد نسل ۸ در آستانه رونمایی مراسم هفته آینده اپل

بر اساس گزارشات جدید موجودی آیپد های نسل ۸ در فروشگاههای اپل و همینطور فروشگاه های آنلاین کاهش یافته اند. این در حالی است که اپل قرار است که در این ماه به معرفی محصولات جدید خود بپردازد که آیپد نیز می تواند یکی از آنها باشد. همینطور در صورت سفارش زمانهای ارسال برای آیفون های نسل ۸  در حال حاضر به ماه اکتبر موکول می شد که می‌تواند از ۳ تا ۶ هفته زمان ببرد و یا این که در برخی از این فروشگاه ها کاملاً ناموجود می‌باشد.

در برخی از مارکت ها مانند امریکا، چین، ژاپن و برخی از کشورهای اروپایی فروشگاه آنلاین اپل این محصول دیگر برای فروش در دسترس نمی باشد. در این مورد مارک گورمن می‌گوید که با توجه به اینکه شایعات بر این تکیه دارند که اپل به زودی آیپد های نسل ۹ را در قیمت های پایین و در اندازه ۱۰ اینچی که دارای چیپ های جدید سری A می‌باشد را رونمایی می کند، کاهش موجودی آیپد های قدیمی تر منطقی به نظر می رسد.

همین طور بر اساس نظر این تحلیل گر در مدل های جدید اندازه صفحه نمایش در همان مقدار ۱۰.۲ اینچ باقی خواهد ماند. اما از لحاظ ضخامت باریک‌تر شده و در به طور کلی دارای طراحی سبک تری می باشد. این تبلت بر اساس شایعات دارای ۴ گیگابایت رم و تاچ آیدی الحاق شده در دکمه هوم و پورت لایتنینگ می باشد. این وسیله به طور کلی با هدف استفاده های دانشجویی ساخته شده و سعی می‌شود تا از لحاظ قیمتی نیز مقرون به صرفه از آب درآید.

مدل های آیپد نسل ۷ و نسل ۸ هر دو در مراسم سپتامبر رونمایی شدند.  در روز سه شنبه اپل با ارائه یک پوستر رسمی اعلام نمود که قصد دارد که یک مراسم رونمایی جدید برای محصولات خود برگزار کند که به طور حتم در آیفون ۱۳، اپل واچ های سری ۷ و ایرپاد های جدید در آن معرفی خواهند شد.  بر اساس شایعات اپل در حال ساخت آیپد مینی های جدید بوده اما به نظر نمی رسد که این مدل ها بتواند یا برای هفته بعد در مراسم رونمایی هفته معرفی شود.

انتظار می رود که اپل چندین مراسم جداگانه تا انتهای امسال برای معرفی محصولات خود از قبیل آیپد های جدید معرفی کند که به نظر می رسد یکی از آنها در ماه اکتبر و یا نوامبر باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.