کاهش بخش ناچ در آیفون ۱۳ با نشت جدیدی تایید شد

کاهش بخش ناچ در آیفون ۱۳ با نشت جدیدی تایید شد

تصاویری که به نظر می رسد مربوط به محافظ های صفحه نمایش آیفون ۱۳ باشد بار دیگر ایده ای را تقویت می کند که شایعات اخیر همگی بر آن تکیه داشته‌اند و آن کاهش بخش ناچ در آیفون های ۲۰۲۱ خواهد بود.

از آغاز ۲۰۲۱ یک سری از تصاویر در سطح وب منتشر شده اند که همگی شاهد ای بر این مطلب بودند که آیفون ۱۳ نسبت به مدل های قبلی بخش ناچ کوچک‌تری را خواهد داشت.  در این مورد انتظار می رود که کلیه حس گرها و بخش هایی که در این ناحیه وجود دارد دچار بازآرایی شوند. این بخش ناحیه ای بود که بیشتر کارشناسان و همینطور کاربران از وجود آن ناراضی بودند و اظهار می داشتند که این بخش طراحی یک دست صفحه نمایش را لطمه زده است.

در عکس های جدیدی که امروز به وسیله یک کاربر چینی در وب سایت ویبو منتشر شد پنل شیشه ای مربوط به صفحه نمایش را نشان می دهد که دارای یک بخش ناچ در قسمت بالای صفحه نمایش است. همانطور که در این تصویر نشتی دیده می‌شود در این پنل شیشه ای محفظه مربوط به اسپیکر ها به بخش کناری پنل شیشه منتقل شده است و همین امر باعث شده که بخش مربوط به حس گرهای دوربین بتواند جای بیشتری داشته باشد.

لازم به ذکر است که این اکانت توییتر قبلا نیز سابقه نشر تصاویر نشتی را زمینه های مختلف داشته است، اما هنوز هیچ گونه تضمینی وجود ندارد که این عکس‌ها به طور واقعی مربوط به پنل جلوی آیفون ۱۳ باشد. بخصوص در حالتی که هیچ نوع نوشته ای در کنار این تصاویر وجود ندارد نمی توان به درستی آنها اطمینان کرد.

این احتمال وجود دارد که پنل های شیشه ای نشان داده شده در این تصویر مربوط به محافظ های صفحه نمایش پیش ساخته می باشد که به وسیله سازندگان لوازم جانبی برای محصولات آینده اپل تولید می شود. در چنین حالتی احتمال دارد که تولید کننده مجموعه‌ای از اخبار و شایعات را همین طور برخی تصاویر نشتی را مورد الهام قرار داده و دست به ساخت یک سری از نمونه های آزمایشی بزنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *