کالبد شکافی جدید آشکار می سازد که مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو از لحاظ ساختار داخلی تقریبا یکسان هستند

کالبد شکافی جدید آشکار می سازد که مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو از لحاظ ساختار داخلی تقریبا یکسان هستند

 یک منبع فناوری چینی ویدیویی از کالبد شکافی کامل مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را نشان می دهد و مشخص می سازد که به طرز جالبی این دو مدل از لحاظ ساختار داخلی شباهت های بسیار زیادی به هم دارند و حتی می توان گفت که آنها تقریباً با هم یکسان هستند.

هر دو مدل از لاجیک برد یکسان ال مانند استفاده می‌کنند و تنها تفاوت در این میان مربوط به کانکتور حسگر لیدار می باشد که در آیفون ۱۲ وجود ندارد. در آیفون ۱۲ منافذ مربوط به فقدان حسگر لیدار و لنزهای تله فتو توسط عناصر پلاستیکی پر شده است. از جمله شباهت های دیگر می توان به ظرفیت یکسان باتری در هر دو مدل اشاره کرد که مطابق با ویدئو در حد ۲۸۱۵ میلی آمپر ساعت می باشد.

اگرچه مطابق با ساختار داخلی امکان استفاده از باتری بزرگتری برای آیفون ۱۲ وجود دارد اما اپل احتمالا برای کاهش هزینه های احتمالی از انجام چنین راهکاری خودداری نموده است و در نهایت تصمیم گرفته است که برای هر دو مدل از باطری های یکسانی استفاده می کند. بقیه قطعات داخلی  مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو نیز کاملاً شبیه به هم بوده و شاید بتوان آنها را به جای یکدیگر استفاده کرد اما در مورد اپل واقعا کسی نمی داند که آیا امکان چنین کاری درعمل وجود داشته باشد. تنها زمان می‌تواند ثابت نماید که قطعات آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو با یکدیگر قابل تعویض هستند یا نه. 

این کالبد شکافی همین طور مشخص می‌سازد که چرا تست های اولیه انجام شده روی مدلهای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو نشان می‌داد که هر دو از عملکرد باتری یکسانی برخوردار هستند. همینطور نشت های اولیه مشخص نمودند که تمامی مدل های آیفون ۱۲ دارای ظرفیت باتری کمتری نسبت به مدل‌های آیفون ۱۱ می‌باشد و علت این امر این طور توضیح داده شد که احتمالاً  اپل برای ایجاد فضای لازم به منظور جا دادن قطعات ۵ جی و تکنولوژی‌های جدید دوربین در مدل‌های پرو مجبور بوده است حجم باتری را کاهش دهد.

منبع

کالبد شکافی جدید آشکار می سازد که مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو از لحاظ ساختار داخلی تقریبا یکسان هستند

2 نظر در مورد “کالبد شکافی جدید آشکار می سازد که مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو از لحاظ ساختار داخلی تقریبا یکسان هستند

  1. اشتراک ها: اپل با ارائه سرویس اپل اکسپرس از تشکیل صف در جلوی فروشگاه های اپل استور جلوگیری خواهد کرد | Texnoli

  2. اشتراک ها: چگونه آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را ریست اجباری کنیم | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.