کالبد شکافی آیفون اس ای نسل سوم نشان از ظرفیت باتری بیشتر و مودم اسنپدراگون X57 را می دهد

کالبد شکافی آیفون اس ای نسل سوم نشان از ظرفیت باتری بیشتر و مودم اسنپدراگون X57 را می دهد

اولین کالبد شکافی ها از آیفون اس ای نسل سوم در سطح وب منتشر شده است که جزئیات نمای داخلی این وسیله را نشان می دهد.  این کالبدشکافی ها آشکار می سازند که آیفون اس ای نسل سوم دارای یک باتری ۲۰۱۸ میلی آمپری که در مقایسه با مدل قبلی با ظرفیت ۱۸۲۱ میلی آمپر افزایش ظرفیت باتری را نشان می دهد. در حقیقت آیفون اس ای نسل جدید  می تواند تا دو ساعت بیشتر به پلی بک ویدیوها بپردازد و تا ۱۰ ساعت قابلیت پخش موسیقی بیشتری نسبت به نسل قبلی دارد.

آیفون اس ای جدید همچنین از مودم‌های اسنپدراگون X57 بهره مند می باشد. بر اساس اطلاعات حاصل از منابع خبری Nikkei’s xTECH این مودم‌ها به نظر نمی‌رسد که در وبسایت کوالکوم لیست شده باشد. بنابراین ممکن است به عنوان یک مدل سفارشی شده فقط برای اپل طراحی شده است و هیچ اطلاعات بیشتری در مورد آن وجود ندارد. این مودم ها دارای قابلیت تکنولوژی ۵ جی می باشند که بر روی آیفون اس ای  فقط می‌توانند دامنه باندهای SUB-6GHZ را حمایت کنند. درصورتی که مدل های آیفون ۱۳ می‌توانند نوع پیشرفته‌ تر تکنولوژی ۵ جی یعنی باندهای mmWave را نیز در ایالات متحده حمایت کنند.

یک هفته پیش تایید شد که آیفون اس ای جدید دارای ۴ گیگابایت رم می باشد که نسبت به مدل قبلی با ۳ گیگابایت رم افزایش حافظه داخلی را نشان می دهد. به طور کلی آیفون اس ای نسل سوم از لحاظ طراحی داخلی و خارجی بسیار شبیه آیفون اس ای نسل دوم می باشد. سایت تعمیراتی مشهور iFixit نیز ممکن است در روزهای آینده به کالبدشکافی های دقیق تر و مفصل تر در مورد این وسیله بپردازد که اطلاعات آن منتشر خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.