کالبدشکافی ها نشان می دهد کابل پاور هوم پاد مینی قابل جدا شدن نیست

کالبدشکافی ها نشان می دهد کابل پاور هوم پاد مینی قابل جدا شدن نیست

بر اساس کالبد شکافی خانگی انجام شده مشخص گردید که کابل پاور USB-C در هوم پاد مینی قابل جدا شدن نیست. اگر چه از لحاظ فنی منطقی به نظر می رسد که این کابل قابل جدا شدن نباشد اما کابل پاور در هوم پاد می‌تواند جدا شده و با اندکی فشار اضافی دوباره به جای اولش متصل شود. به نظر می‌رسد اندازه کوچکتر هوم پاد مینی چنین اجازه ای را نداده است.

بر اساس کالبد شکافی خانگی که در فرم مکرومرز توسط یک کابر منتشر شده به همه دارندگان هوم پاد مینی این توصیه می کند: کابل برق قابل تعویض نمی باشد لطفاً آن را نکشید که بیرون نخواهد آمد. نسبت به مدل مدل قبلی باید گفت که جدا سازی قطعات و کالبد شکافی هوم پاد مینی نسبت به هوم پاد متفاوت بوده و نیاز به این دارد که کاربر قبل از برداشتن قطعه بالایی بخش مشبک بلندگو را جدا کند.

این کالبد شکافی هم چنین مشخص ساخت که چیپ ساخت اپل به نام S5 بر روی برد اصلی کاملاً لحیم شده است و علاوه بر آن علائم و مشخصات روی حافظه فلش قابل خواندن نیست.

جدیدترین بلندگوی هوشمند ساخت اپل به نام هوم پاد مینی که ۹۹ دلار قیمت دارد از ششم نوامبر فروش آن آغاز گردیده است و در حال حاضر مشتریان در حال دریافت سفارشات خود می باشد. با در دسترس قرار گرفتن هر چه بیشتر این محصول و انجام آزمایشات دقیق تر به نظر می رسد بتوان نسبت به خصوصیات فنی و جزئیات درونی  اطلاعات بیشتری را به دست آورد.

اما با توجه به آزمایشات و تست‌های اولیه توسط کارشناسان همگی نسبت به این واقعیت توافق دارند که هوم پاد مینی علی‌رغم داشتن اندازه کوچک از لحاظ کیفیت صدا و فراگیری پخش موسیقی عملکرد حیرت انگیزی دارد و با توجه به قیمت مقرون به صرفه آن به نظر می‌رسد در میان علاقه‌ مندان و مشتریان محصولات اپل بتواند جای خود را باز کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.