کارخانجات ویسترون فاکسکان به‌دلیل افزایش شیوع COVID-19 متأثر شدند

کارخانجات ویسترون فاکسکان به‌دلیل افزایش شیوع COVID-19 متأثر شدند

شدت گرفتن شیوع COVID-19 در ماه می در کشور هندوستان چندین کارخانه تامین کننده قطعات اپل که در این کشور نیز شعبه دارند مانند ویسترن و فاکسکان را تحت تاثیر تعطیلی های مربوط به‌ آن قرار داد. چرا که بر اساس گزارشات تا بحال ۱۳ نفر از کارمندان آلوده به ویروس شده اند. در روز شنبه فاکسکان تایید نمود که ۱۰ تن از مهندسان چینی که در کارخانه Chennai به ویروس COVID-19 آلوده شده اند. متعاقباً افراد آلوده به بیمارستان های محلی جهت قرنطینه و سایر خدمات پزشکی مراجعه داده شدند.

بعد از این واقعه‌ای کارخانه به طور کامل مورد ضد عفونی قرار گرفت. این شرکت نیز به کارمندان خود کلیه تجهیزات و مواد لازم برای پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع این آلودگی را ارائه نموده است. بر اساس گفته‌های فاکسکان این شرکت به طور کامل مطابق با قوانین دولتی محلی عمل خواهد کرد و مطیع آن خواهد بود. گزارشات هم اینطور بیان می کنند که ادامه دادن فعالیت کارخانه ها بدون تعطیلی سراسری توسط دولت می‌تواند عواقب خاص  خود را داشته باشد.

البته آلودگی واقع شده در شرکت کارخانجات فاکس‌کان تنها محلی نیست که در این کشور تامین قطعات مربوط به محصولات اپل نظیر آیفون را تحت تاثیر قرار می دهد. در کنار آن کارخانه ویسترون نیز ۵ روز قبل از آن گزارش هایی را در ارتباط با آلودگی های جدید کارکنانش گزارش نمود. در بر اساس این خبر به ۳ نفر از  مهندسین تایوانی در کارخانه کولار در تست ویروس مثبت تشخیص تشخیص داده شدند.

بعد از آنکه این آلودگی ‌ها تشخیص داده شد کارخانه ویسترون عوامل اجرایی و دولتی محلی را مطلع نمود و برای مدت ۵ روز کارخانه را تعطیل کرد. تجهیزات را به طور کامل ضدعفونی نمود و در ادامه آن کلیه کارکنان مورد تست های پزشکی قرار گرفتند که بتوانند پس از مراحل واکسیناسیون در تاریخ مقرر کار خود را شروع کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *