گروهی از کاربران مک m1 از سهولت شکنندگی نمایشگرهای این وسیله گزارش دادند

گروهی از کاربران مک m1 از سهولت شکنندگی نمایشگرهای این وسیله گزارش دادند

تعداد اندکی از کاربران در حال گزارش دادن این مشکل می باشند که صفحه های ال سی دی آخرین کامپیوترهای مک بوک ایر  سری m1 و مک بوک پرو m۱ به آسانی ترک خورده و از کار می افتد. دارندگان این کامپیوترهای مک بوک در صفحه فرم پشتیبانی اپل گزارش‌ دادند که در کامپیوترهای مک بوک پرو m۱ اینچی ۱۳ اینچ و مک بوک ایر که به تازگی خریده‌اند خود  نمایشگر بدون دلیل ترک خورده و از کار افتاده است.

این کاربران ادعا می کنند که این شکنندگی ها در صفحه نمایش بدون هیچگونه دلیلی اتفاق افتاده اند. یکی از این کاربران گزارش می دهد که من کامپیوترم را در طول شب بر روی میز خود قرار داده و صبح روز بعد وقتی که آن را باز کردم دو ترک کوچک در سمت راست صفحه بود که باعث خرابی صفحه نمایش و عدم عملکرد آن می‌شد.

متخصصان در بخش تعمیرات تخصصی اپل گفتند که این خرابی تحت پوشش گارانتی شرکت قرار نمی‌گیرد. بنابراین کاربران نمی‌توانند به صورت رایگان این مشکل را برطرف کند. از طرفی این متخصصان عقیده دارند که این ترکها نمی تواند بدون دلیل باشد و احتمالاً یک شیء خارجی و فشار آن بر روی صفحه نمایش باعث آن شده است.

از طرف دیگر بخش دیگری از تعمیرکاران حرفه ای در این مورد نظر داده‌اند که احتمالا دلیل این امر آن است که یک جسم سخت زمانی که کاربر می‌خواسته لپ تاپ خود را ببندد در میان صفحه نمایش و قسمت کیبورد قرار گرفته است و در نهایت فشار ناشی از آن سبب این ترک خوردگی و خرابی شده است.

در این مورد فقط یکی از کاربران گزارش داده است که این ترک‌ها در اثر عدم مراقبت مناسب و برخورد یک شئ با صفحه نمایشی ایجاد شده است. اما بیشتر کاربران اظهار نارضایتی می کنند و عقیده دارند که هیچگونه شئ خارجی قبل از بستن لپ‌تاپ آن‌ها وجود نداشته است و این خرابی و ترک بدون دلیل اتفاق افتاده است.

لازم به ذکر است که کاربران اگر بخواهند صفحه نمایش این وسیله را تعویض کنند باید چیزی بیش از ۵۰۰ دلار را بپردازند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.