کاربران اپل پی از حالا می‌توانند از طریق Coinbase به خرید ارزهای دیجیتال اقدام کنند

کاربران اپل پی از حالا می‌توانند از طریق Coinbase به خرید ارزهای دیجیتال اقدام کنند

کوین بیس Coinbase از حالا به بعد دارای قابلیت حمایت از سرویس اپل پی می باشد و این بدان معنی است که کاربران می توانند از طریق دبیت کارت هایی که به سیستم اپل متصل شده است نیز  خرید های خود را انجام دهند.

شرکت کوین بیس از ماه جون ۲۰۲۱ شروع به سازگار نمودن سیستم خود با اپل پی نموده است. پیش از این طریق کاربران می‌توانند از طریق دبیت کارت در اپل پی اقدام به خرید ارز های دیجیتال یا کریپتو نمایند. کوین بیس کارت های کوین بیس را در جون ۲۰۲۱ با سیستم اپل پی سازگار نمود.

این شرکت در وبلاگ خود می نویسد که اگر شما از پیش دارای ویزا کارت و مستر کارت می باشید که با اپل ولت خود متصل شده است در هنگامی که شما می خواهید ارزهای دیجیتال را یک وسیله ios یا مرورگر سافاری خرید کنید سرویس اپل پی به صورت خودکار به عنوان گزینه پرداخت ظاهر می شود.  در این نوشته آمده است که این مراحل را تا آنجا که ممکن است برای کاربران به گونه‌ای ساده تر و سریعتر  ساخته شده که به راحتی بتوانند به پول خود دسترسی پیدا کند.

شرکت کوین بیس اولین منبع تبادل ارزهای کریپتو می باشد که می‌تواند به صورت ریل تایم یا همزمان تبادل را انجام دهد. این بدان معنی است که کاربران موجود در ایالات متحده از طریق اتصال حساب بانکی خود با پلتفرم می تواند در آن واحد یا ارز دیجیتال خود را نقد نمایند.

برای این منظور کاربران می توانند حداکثر تا میزان ۱۰۰ هزار دلار عمل انتقال را با امنیت کامل و به سرعت تبادل نمایند. شرکت کوین بیس می‌گوید که تا اواخر پاییز امسال امکان خرید ارزهای کریپتو از طریق گوگل پی نیز امکان پذیر خواهد شد که از این لحاظ کاربران اندروید نیز قادر خواهند بود از طریق این سیستم به طور مستقیم به تبادل ارز های دیجیتال و خریدهای خود از طریق این اقدام نمایند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.