کاربران اسپاتیفای برسر فقدان قابلیت حمایت از هوم پاد برای این اپلیکیشن ابراز نارضایتی می کنند

کاربران اسپاتیفای برسر فقدان قابلیت حمایت از هوم پاد برای این اپلیکیشن ابراز نارضایتی می کنند

بر اساس گزارشات کاربران اسپاتیفای نسبت به عدم قابلیت حمایت از وسیله هوم پاد در موقع استفاده از اپلیکیشن اسپاتیفای ناراضی می باشند و حتی برخی از آنها شروع به کنسل نمودن اکانت خود و خروج از این پلتفرم می باشند.  در این مورد بهترین گزینه برای آنها اپل موزیک خواهد بود که دارای قابلیت حمایت از هوم پاد اپل می باشد.

بیشتر از یک سال پیش اپل در کنفرانس جهانی توسعه‌ دهندگان اعلام نمود که برای سرویس های استریمینگ موزیک قابلیت حمایت از وسیله هوم پاد را فعال خواهد نمود و یک ماه پس از آن اپل برخی از اپلیکیشن ها را اعلام کرد که می‌توانند از این قابلیت جدید استفاده کنند. اپلیکیشن های مانند آمازون موزیک پاندورا و iHeartRadio از از آن جمله می باشند. ولی در این میان خبری از اسپاتیفای نبود.

هنوز مشخص نیست که آیا اسپاتیفای بنا به میل خود نخواسته تغییرات لازم را برای این سازگاری انجام دهد و یا اینکه خود اپل چنین تقاضایی را از اسپاتیفای نکرده است. اما کاربران در فروم اسپاتیفای از این شرکت درخواست نمودند که قابلیت حمایت از هوم پاد را به این پلتفرم اضافه کند. علاوه بر این اسپاتیفای قبل از این اعلام نموده بود که می‌خواهد قابلیت حمایت از ویژگی AirPlay 2 را برای اپلیکیشن ios خود فعال کند. اگرچه این ‌گونه فعالسازی برای این ویژگی می تواند به صورت غیر مستقیم به کاربر اجازه دهد تا بتواند از طریق هوم پاد به محتوای اسپاتیفای گوش بدهد اما با استفاده از این تغییر قابلیت حمایت سازگاری کامل با هوم پاد برای اعمال دستور های مختلف از جانب کاربر وجود نخواهد داشت.

در حقیقت با اعمال سازگاری کامل کاربر قادر خواهد بود که توسط فرمان های سیری بتواند محتوای اسپاتیفای را با فرمان های دستوری از طریق هوم پاد بدون بازکردن هیچگونه اپلیکیشن اضافی اجرا کند. اما تا این زمان هنوز اسپاتیفای هیچ گونه اظهار نظری در ارتباط با اینکه چرا هنوز قابلیت حمایت کامل از وسیله هوم پاد را برای پلتفرم خود فعال نکرده را منتشر نکرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.