کاتالیست قاب های ضد آب با محافظت بسیار بالا را برای آیفون ۱۲ معرفی نمود

کاتالیست قاب های ضد آب با محافظت بسیار بالا را برای آیفون ۱۲ معرفی نمود

شرکت معروف سازنده لوازم جانبی کاتالیست روز دوشنبه نسخه جدید سری قاب های آیفون ۱۲ را با طراحی جدید و همراه با قابلیت های ضد آب و مقاومت بسیار بالا در برابر افتادن معرفی نمود. این سری که تحت نام Total Protection معرفی شده اند در رنج قیمتی بالا آماده فروش می باشد.

این قاب مقاوم برای آیفون ۱۲ با طراحی بسیار بادوام و ضریب حفاظتی IP68 برای مقاومت در برابر فرو رفتن در اعماق آب تا حد ۳۳ فوت آزمایش شده است. این قاب ها می توانند آیفون را از در صورت افتادن از ارتفاع ۶.۶ فوتی محافظت کنند. از طرف دیگر این قاب ها دارای ساختار دو قطعه بوده ای و با شارژر های وایرلس MagSafe و Qi سازگار می باشند.

طراحی جدید این قاب ها با توجه به شکل جدید سیستم دوربین پشتی در آیفون ۱۲ طراحی شده است و همین طور دارای بخش‌های ویژه برای خروجی صدا می باشد که مانع از افت کیفیت صدای آیفون ۱۲ می شود.. علاوه بر این طراحی قاب های جدید به صورتی است که کاربران به سادگی می توانند به کلیه دکمه های کنترلی آیفون دسترسی پیدا کنند.

قاب های مقاوم جدید شرکت کاتالیست که تحت نام توتال پروتکشن در رنگ سیاه قابل دسترس بوده و در وب سایت این شرکت با قیمت ۸۹.۹۹ دلار آماده پیش سفارش می باشد.

شرکت کاتالیست مدل های دیگری از قاب برای آیفون ۱۲ را نیز تحت نام های اینفلوئنس Influence و وایب Vibe  به بازار عرضه نموده است که از طراحی زیبا ولی ضریب مقاومتی پایین تری برخوردار بوده و با قیمت ۳۹.۹۹ دلار آماده فروش می باشند.  قاب های آیفون ۱۲  سری اینفلوئنس برای استفاده روزمره طراحی شده اند و می توانند تا ارتفاع ۱۵ فوت  آیفون را از خطر افتادن محافظت کنند.

کاتالیست قاب های ضد آب با محافظت بسیار بالا را برای آیفون ۱۲ معرفی نمود

اما سری وایب ایمپکت Vibe Impact با قیمت ۳۹.۹۹ دلار به بازار عرضه شده است که می‌تواند تا ارتفاع ۱۰ فوت آیفون را از خطر افتادن محافظت کند و از جنس فیبر کربن ساخته شده است.  این قاب در رنگ‌های مختلف سبز ارتشی، آبی بوندی،  زرد نئون و صورتی نئون قابل دسترس است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *