کابل هوم پاد مینی قابل جدا شدن نیست اما در انتها دارای کانکتور های USB-C است که قابلیت تماس با شارژر ۲۰ واتی دارد

کابل هوم پاد مینی قابل جدا شدن نیست اما در انتها دارای کانکتور های USB-C است که قابلیت تماس با شارژر ۲۰ واتی دارد

 هر چند هنوز در وب سایت اپل  جزییات خصوصیات فنی هوم پاد مینی ذکر نشده است اما بر اساس اطلاعات حاصل از مک رومرز می توان تایید کرد که هوم پاد مینی دارای کابل جدا نشدنی است که در انتها با رابط USB-C می تواند به شارژر ۲۰ واتی که در جعبه وجود دارد متصل شود. وجود پورت ارتباطی USB-C باعث می شود که هوم پاد مینی بتواند به تعداد بیشتری وسیله مانند مک بوک و باتری های های USB-C متصل شود. اما در نهایت به مقدار پاوری که هوم پاد مینی مصرف می کند دارد بستگی دارد بنابر این تعداد وسیله ای ارتباطی محدود به حمایت منبع تغذیه هوم پاد مینی می باشد.

هوم پاد اوریجینال نیز از کابل جدا نشدنی برخوردار است که این امکان اتصال مستقیم به پریز های دیواری را از بین می برد. ذکر این نکته لازم است که بعد از به بازار آمدن هوم پاد های اوریجینال بزودی مشخص شد که کابل بوسیله افراد کارشناس با دخالت نیروی مناسب قابل جدا شدن است. بنابراین پس از به بازار آمدن هوم پاد مینی نیز مشخص خواهد شد که کابل قابل شدن است یا نه.

اما در مدارک های منتشر شده در ۲۰۱۸ آمده است که در مورد جداکردن کابل هوم پاد به هر روشی کاربر را هشدار می دهد که این کار می تواند به کابل و اجزای داخلی صدمه وارد کند. همان طور که در کنفرانس اپل مشخص شد هوم پاد مینی دارای طراحی و شکل کروی و متراکمی است که فقط  ۳/۳ اینچ ارتفاع دارد. اما اپل ادعا می کند که هوم پاد مینی با بکارگیری چیپ اس ۵ علی رغم اندازه کوچک تر هنوز از صدای فوق العاده ای برخوردار است. 

هوم پاد مینی در رنگ های سفید و خاکستری فضایی در قیمت ۹۹ دلار در تاریخ ۶ نوامبر برای پیش سفارش در کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، ژاپن، اسپانیا و انگلستان موجود خواهد بود. 

0 نظر در مورد “کابل هوم پاد مینی قابل جدا شدن نیست اما در انتها دارای کانکتور های USB-C است که قابلیت تماس با شارژر ۲۰ واتی دارد

  1. اشتراک ها: هوم پاد و هوم پاد مینی قابلیت سینک شدن با هم را ندارند اما قابلیت استودیویی Home Theater به زودی اضافه خواهد شد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *