چگونه پلی لیست ها را از اسپاتیفای به اپل موزیک منتقل کنیم

چگونه پلی لیست ها را از اسپاتیفای به اپل موزیک منتقل کنیم

سرویس های استریمینگ برای تماشای تی وی و گوش کردن موزیک امروز جای زیادی را در میان مردم در سراسر جهان باز کرده‌اند. از طرف دیگر سرویس های مانند نتفیلیکس یا هولو دارای تنوع وسیعی است محتواهای تلویزیونی و سینمایی در خود می باشند ولی سرویس های مانند اپل موزیک و اسپاتیفای در مقایسه با آنها تنوع کمتری دارند. بنابراین اگر شما بخواهید که در حین داشتن و استفاده از یک سرویس، سرویس دیگر را نیز مورد استفاده قرار گیری دهید در این صورت مجبور خواهید بود که در محیط جدید نیز وقت زیادی را برای ایجاد پلی لیست های محبوب خود صرف کنید.

چگونه پلی لیست ها را از اسپاتیفای به اپل موزیک منتقل کنیم

خوشبختانه به دلیل وجود برخی از سرویس‌های شخص ثالث مانند ساندیز شما می توانید آنها را به پلتفرم دیگر منتقل کنید. کل این روند ممکن است چند دقیقه بیشتر طول نکشید اما باید بدانید که این روش فقط برای انتقال پلی لیست ها از اکانتهای پرمیوم اسپاتیفای امکان پذیر می باشد و شامل اکانتهای مجانی و رایگان نمی‌شود.

مرحله ۱ : در سایت Soundiiz.com یک اکانت باز کنید و ایمیل خود را نیز در  این وبسایت تایید نمایید.

مرحله ۲:  سرویس هایی را که می خواهید موزیک های خود را بین آنها منتقل کنید را متصل کنید. برای مثال شما می توانید اکانت پرمیوم اسپاتیفای خودرابه اکانت Apple Music  منتقل کنید.  در این مورد شما باید یک روند دو مرحله ای را برای تایید هویت اکانت های خود در  ساندیز را طی کنید. بنابراین باید به یاد داشته باشید که اگر از پی‌سی استفاده میکنید آیفون یا آیپد خود را برای روند تایید بهمراه داشته باشید.

مرحله ۳ : بعد از تایید اجازه بدهید ساندیز لیست های پلی لیست شما را برای پلتفرم خود ترجمه و تبدیل کند. این عمل ممکن است که چند ثانیه طول بکشد ولی اگر پلی لیست طولانی و بزرگی داشته باشید که این عمل ممکن است بیشتر طول بکشد.

مرحله ۴:  آهنگ ها، خوانندگان و یا پلی لیست هایی را که می خواهید  در میان دو  سرویس منتقل کنید را انتخاب کنید. برای این عمل باید به بخش سایدبار ساندیز رفته و  دسته های مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

مرحله ۵ : وقتی که مرحله انتخاب تمام شد دکمه انتقال یا ترانسفر را فشار دهید که مانند دو مربع می باشد که یک فلش از میان آنها گذشته است.

مرحله ۶ : سرویسی را که می خواهید پلی لیست ها به آن منتقل شود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اسپاتیفای به اپل موزیک

چگونه پلی لیست ها را از اسپاتیفای به اپل موزیک منتقل کنیم

  در این مورد باید بدانید که اگر می خواهید تنها چند پلیست محدود را منتقل کنید لازم نیست که اکانت پریمیوم ساندیز را انتخاب کنید می توانید از نسخه رایگان آن استفاده کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.