چگونه لینک‌های اسپاتیفای را در اپل موزیک و بالعکس باز کنیم

چگونه لینک‌های اسپاتیفای را در اپل موزیک و بالعکس باز کنیم

اسپاتیفای در حال حاضر بزرگترین سویس استریمینگ موزیک در سطح جهان محسوب می‌شود بنابراین غیر معمولی نیست که لینک اسپاتیفای را از کسی و یا چیزی را بر روی آیفون و آیپد خود دریافت کنید. اگر شما  از ثبت‌نام کنندگان اپل موزیک هستید این لینک اسپاتیفای به هر حال برای شما کار نمی کند  در جهت مخالف نیز اگر شما لینکی از اپل موزیک در اسپاتیفای داشته باشید نیز کار نخواهد کرد.

یعنی اگر شما از آن ثبت‌نام کنندگان اسپاتیفای باشید و یک لینک اپل موزیک دریافت کنید قادر نخواهد بود با کلیک کردن بر روی آن موسیقی را گوش گوش دهید. اما خبر خوب در این مورد آن است که اپلیکیشن جدیدی برای آیفون و آیپد ایجاد شده است که لینک های اسپاتیفای را به گونه ای تغییر می دهد که قابل استفاده در اپل موزیک باشد. همینطور در جهت مخالف نیز با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان از اسپاتیفای برای باز نمودن لینک هایی که مربوط به سرویس استریمینگ اپل می باشد استفاده نمود.

این اپلیکیشن MusicMatch نام دارد و برای دانلود در اپ استور به صورت رایگان در دسترس می باشد. بنابراین اگر شما مطابق با یکی از حالت هایی که ذکر شد می خواهید لینکی را برای دوست خود بفرستید می بایست این اپلیکیشن را نصب کنید. بنابراین در نهایت قادر خواهید بود که آن لینک ها را به گونه ای تغییر دهید که شخص مقابل می تواند آنها را در گوشی خود نیز مورد استفاده قرار دهد. مطابق با روش زیر می‌توانید این کار را انجام دهید.

  • در ابتدا باید لینکی از یک آهنگ، آلبوم و یا خواننده را از کسی را دریافت کنید.
  • در مرحله بعد لینک اسپاتیفای را که دریافت نموده اید باید کپی کنید. شما می توانید با قرار دادن انگشت خود و نگه داشتن، آن لینک کپی را کنید.
  • سپس اپلیکیشن MusicMatch را باز کنید و در آن بر روی گزینه Apple Music انتخاب کنید تا بازشود و در این حالت شما می توانید لینک موردنظر از اسپاتیفای را در داخل اپل موزیک خود اجرا کنید.

چگونه لینک‌های اسپاتیفای را در اپل موزیک و بالعکس باز کنیم

اپلیکیشن MusicMatch همچنین دارای یک افزونه سافاری می باشد که به صورت خودکار لینک ها را از اسپاتیفای به اپل موزیک هدایت می کند. اگرچه این گزینه در حال حاضر در جهت مخالف کار نمی‌کند و برای کاربران اسپاتیفای مورد استفاده نیست.

چگونه لینک‌های اسپاتیفای را در اپل موزیک و بالعکس باز کنیم

در  نهایت باید گفت که اپلیکیشن MusicMatch یک راه حل بسیار ساده برای یک مشکل عمومی همگانی می باشد که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد. زیرا که کاربران اپل موزیک و اسپاتیفای با توجه به محبوبیت این پلتفرم های زیاد متعدد می باشند. این اپلیکیشن در حاضر فقط اپل موزیک و اسپاتیفای را حمایت می‌کند، بنابراین یوتیوب موزیک و سایر پلتفرم ها را حمایت نمی‌کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.