چگونه طول عمر باتری را در اپل واچ خود افزایش دهید

چگونه طول عمر باتری را در اپل واچ خود افزایش دهید

اگر باتری اپل واچ شما یک روز کامل و دوام نمی آورد در این مورد راه ها و روش هایی وجود دارد که شما با استفاده از آنها می توانید طول عمر باتری اپل واچ خود را افزایش دهید. این مسئله به عوامل مختلفی بستگی دارد و حتی می‌تواند به مقدار مصرف شما و آن طور که از اپل واچ خود استفاده می کنید بستگی داشته باشد.  با استفاده از روش های زیر می توانید تا حدی طول عمر باتری اپل واچ خود را گسترش دهید.

به روز رسانی

یکی از بهترین راه ها برای این که مطمئن شوید اپل واچ شما به درستی عمل می کند این است که آن را به روز رسانی ها کنید. برای این عمل شما باید بر روی آیفون خود اپلیکیشن واچ را باز نموده به بخش General بروید و در آنجا در بخش به روز رسانی نرم افزاری گزینه به‌روزرسانی خودکار را فعال کنید.

میزان وابستگی به اینترنت سلولار خود را کاهش دهید

اپل واچ هایی که از اینترنت های سلولار استفاده می کنند در حالتی که به آیفون متصل نباشند از مصرف بیشتر باتری برخوردار هستند. بنابراین برای اینکه مصرف باتری را در مورد کاهش دهید باید آیفون خود را همیشه به همراه داشته باشید.

قابلیت  Wrist Raise را غیرفعال کنید

وقتی که قابلیت Wrist Raise فعال باشد هر موقه دست خود را بالا بیاورید اپل واچ به صورت خودکار روشن شده و همین باعث شود که مصرف باتری آن افزایش یابد.  با روش زیر می توان آن این قابلیت را غیرفعال کرد. بروی آیفون خود اپلیکیشن واچ را باز کنید بر روی گزینه Display & Brightness فشار دهید و در نهایت گزینه Wake on Wrist Raise را خاموش کنید.

چگونه طول عمر باتری را در اپل واچ خود افزایش دهید

نوتیفیکیشن های دریافتی را محدود کنید

برخی از نوتیفیکیشن ها مانند آنهایی که از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی ظاهر می‌شوند می توانند باتری اپل واچ را تا حد زیادی مصرف کنند. بنابراین با غیرفعال کردن این هشدار های غیر لازم می توانید تا حد زیادی از در مصرف باتری صرفه جویی کنید. مطابق با روش زیر می‌توانید این کار را انجام دهید. بر روی آیفون خود اپلیکیشن واچ را باز کنید و گزینه Notifications  را فشار دهید. در بخش گزینه Mirror iPhone Alerts From به پایین اسکرول کنید تا اپلیکیشنی را که می‌خواهید نوتیفیکیشن آن را غیرفعال کنید را بیابید و گزینه آن را خاموش کنید.

در انتخاب فیس واچ هایی که استفاده می کنید دقت کنید

بسیاری از افراد دقت نمی‌کنند که انتخاب یک واچ فیس می تواند عمر باتری را کاهش دهد و هر چقدر که واچ فیس از جزئیات بیشتری برخوردار باشد می تواند باعث مصرف بیشتر باتری شود. عموما واچ فیس های ساده ای مانند Simple و Numeral Duo و X-Large بهترین انتخاب ها  می باشند.

چگونه طول عمر باتری را در اپل واچ خود افزایش دهید

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.